Wypadek na nadwiślance. Niemowlę w szpitalu

Opublikowano: 18 kwiecień 2017, 18:07 Kategoria Aktualności
wilgacelejówwypadekpolicjastraż pożarna801

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj w Celejowie (gm. Wilga). Opel, którym podróżowała czteroosobowa rodzina, dachował na drodze wojewódzkiej nr 801.

Do zdarzenia doszło po godz. 15. Według naszych ustaleń Opel Signum, jadący w kierunku Warszawy, wyprzedzał kilka samochodów jednocześnie. Nagle auto zjechało na pobocze, a następnie do rowu, gdzie kilkukrotnie dachowało.

Do szpitala trafiła matka z kilkumiesięcznym dzieckiem. Pomocy kierowcy oraz drugiemu, kilkuletniemu dziecku, udzielono na miejscu zdarzenia.

W akcji ratowniczej brały udział dwa zastępy PSP oraz ochotnicy z Wilgi i Mariańskiego Porzecza. Do Celejowa zadysponowano dwie karetki pogotowia.

Za informację o wypadku dziękujemy czytelnikowi Bartłomiejowi.

Aktualizacja, 19 kwietnia, godz. 15.20. Kpt. Tomasz Biernacki z Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie, strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, których przekazali przybyłemu zespołowi pogotowia ratunkowego. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

Aktualizacja, 19 kwietnia, godz. 15.25. - 33-letni mężczyzna, kierujący osobowym oplem, podczas wykonywania manewru wyprzedzania na tzw. „trzeciego”, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia 34-letnia pasażerka pojazdu trafiła do szpitala i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona. Na badania do szpitala dziecięcego w Warszawie, zostało przewiezione 2,5 miesięczne dziecko (dziewczynka bez widocznych obrażeń). Kierujący trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga - precyzuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Łukasz Korycki

fot. czytelnik

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież