Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 18 kwiecień 2017, 07:49 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie od 10 do 15 kwietnia.

BMW z toyotą

11 kwietnia w Łaskarzewie po godz. 14 mężczyzna, kierujący osobowym bmw, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z toyotą, kierowana przez kobietę. Na skutek zderzenia pasażerka bmw, doznała obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń, została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Uwaga, Kradną!

12 kwietnia w Garwolinie nieznani sprawcy włamali się do mieszkania, skąd po dokonaniu penetracji, dokonali zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci: biżuterii oraz pieniędzy. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców kradzieży, zajęli się policjanci z KPP Garwolin. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Zatrzymani poszukiwani

13 kwietnia w Podwierzbiu (gm. Maciejowice) funkcjonariusze drogówki z policjantami PP w Maciejowicach dokonali zatrzymania 37-letniego mężczyzny, poszukiwanego na podstawie listu gończego, wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Otwocku.

Dzień później w Garwolinie garwolińscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który trafił prosto do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Pijany spacerował z amfetaminą

14 kwietnia w Garwolinie policjanci u 26-letniego mężczyzny (1, 89 promila w wydychanym powietrzu) ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Sprawca został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Skradziony w stolicy, znaleziony w Sobolewie

14 kwietnia policjanci z posterunku w Sobolewie odnaleźli zaparkowanego osobowego forda fiestę, który w dzień wcześniej został skradziony na terenie lotniska Okęcie. Pojazd po wykonaniu czynności procesowych wrócił do prawowitego właściciela. Postępowanie prowadzą policjanci z KPPL Warszawa Okęcie.

Dachował w rowie

14 kwietnia w Trąbkach, przy ul. Osadniczej, 28-letni kierowca, osobowej skody, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 22-letni pasażer i został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał. Kierujący trzeźwy, nie odniósł obrażeń ciała. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Prawie dwa promile za kółkiem

15 kwietnia w Dudkach (gm. Trojanów) policjanci z drogówki zatrzymali Ł.C., (lat 32, zam. pow. Ryki), który kierował osobową toyotą, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

KPP Garwolin/opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież