Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 10 kwiecień 2017, 09:11 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 3 do 9 kwietnia

Włamania i kradzieże

4 kwietnia w Wygodzie nieznani sprawcy włamali się do domu i ukradli między innymi sprzęt komputerowy, zegarki, futra oraz biżuterię. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Następnego dnia w miejscowości Zakącie nieznani sprawcy z pomieszczenia gospodarczego dokonali zaboru w celu przywłaszczenia sprzętu ogrodowego i warsztatowego. Pokrzywdzony ocenił straty na kilka tysięcy złotych. W nocy z 7 na 8 kwietnia w Józefowie z zaparkowanej koparki ukradł klucze, akumulatory oraz olej napędowy Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy wszystkich kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Na podwójnym gazie

4 kwietnia w Żelechowie policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował skuterem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,96 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 9 kwietnia w Puznówce policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali 24-latka, także mieszkańca naszego powiatu, który kierował osobowym renaultem, mając 0,54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymani za narkotyki

6 kwietnia w Rębkowie policjanci w trakcie kontroli drogowej osobowego opla w pojeździe ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyźni w wieku 35 i 37 podróżujący tym pojazdem zostali zatrzymani do wyjaśnienia postępowania. 8 kwietnia w Garwolinie u dwóch 28-letnich mężczyzn ujawniono po jednym woreczku z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Postępowania prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wpadł na nieswoim rowerze

8 kwietnia w Woli Rębkowskiej policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili u 19-letniego mężczyzny rower MERIDA skradziony na terenie KSP w Warszawie. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Poszukiwany – zatrzymany

7 kwietnia w Żelechowie policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu w celach prawnych przez Prokuraturę Rejonową w Garwolinie.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież