Sukcesem zakończyły się policyjne poszukiwania zaginionej 77-letniej mieszkanki Garwolina. Kobieta chora na Alzhaimera wyszła z domu podczas chwilowej nieobecności swojej opiekunki. W kilka godzin od zgłoszenia zaginięcia cała i zdrowa została odnaleziona przez garwolińskich policjantów.

W środę w południe oficera dyżurnego garwolińskiej policji zaalarmowała kobieta, która poinformowała, że jej 77-letnia siostra chora na Alzhaimera wyszła z domu i nie wiadomo gdzie jest. Kobieta miała opuścić dom podczas chwilowej nieobecności swojej opiekunki. Miało się to stać w godzinach porannych i mimo poszukiwań rodziny do czasu południa nie udało się jej odnaleźć.

Po ustaleniu istotnych szczegółów dotyczących zaginionej do poszukiwań zostali zaangażowani wszyscy garwolińscy policjanci. Po kilku godzinach intensywnych działań, już około godziny 16. policjanci zauważyli w rejonie obwodnicy Garwolina kobietę której ubiór i rysopis odpowiadał zaginionej. Okazało się, że nie mylili się. Była to poszukiwana 77-latka.

Odnalezioną kobietę policjanci przekazali przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia.

KPP Garwolin

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież