Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 03 kwiecień 2017, 14:46 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 27 marca do 2 kwietnia

Kierowcy mimo zakazu

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali kilku kierowców, którzy prowadzili samochody, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. 27 marca w Garwolinie zatrzymano 34-latka z powiatu garwolińskiego, dzień później w Gończycach – 37-latka z Hrubieszowa, a w Garwolinie – 37-latka z powiatu lubelskiego. 1 kwietnia w Garwolinie policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę z Mińska Mazowieckiego, który kierował osobowym oplem mimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Narkotyki w Górkach

2 kwietnia w Górkach dzielnicowi z KPP Garwolin u dwóch młodych mężczyzn ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy i marihuany. Sprawcy zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijani na drogach

28 marca w Żelechowie policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę, mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - 0,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzień później w Garwolinie zatrzymano 34-letniego kierowcę z powiatu otwockiego, który miał 2,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież