Zaledwie kilkanaście godzin istniał profil na facebooku „Komenda Policji Garwolin”, na którym ktoś podszywał się pod lokalnych stróżów prawa.

Profil powstał wczoraj i zdążył już przyciągnąć uwagę ponad 100 użytkowników. Oprócz symbolu graficznego policji z napisem „Garwolin”, ktoś za pośrednictwem profilu zdążył „przestrzec” wagarowiczów przed wzmożonymi patrolami policji.

Profil był fałszywy. Istniał zaledwie kilkanaście godzin. Został usunięty na wniosek policjantów z Garwolina. - Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie na chwilę obecna nie posiada konta na portalu facebook – mówi asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy miejscowej jednostki.

Jak widać niewiele trzeba, że dać się nabrać na fałszywy profil. Naszą uwagę powinna zwrócić już sama nazwa fanpage’a. Określenie „Komenda Policji Garwolin” nie funkcjonuje.

Łukasz Korycki

Komentarze  

-1 #3 gimbusy2Resik 2017-03-24 09:08
Cytuję Abc:
Gimbusy:) teraz się nie zdziwcie jeśli na tym waszym "hetmanie" policja się pojawiA mozesz mi powiedziec co tu ma wspolnego falszywy profil policji do ognisk na hetmanie? To ze Cie na nie nie zapraszaja to inna bajka
Cytować
0 #2 GimbusyAbc 2017-03-23 18:32
Gimbusy:) teraz się nie zdziwcie jeśli na tym waszym "hetmanie" policja się pojawi
Cytować
+1 #1 Dwójka pije z klasą!MimiX 2017-03-23 17:42
Na profilu była opisana sytuacja ucznia ZSP nr 2 w Garwolinie, który poszedł na wagary w okolice ZS Miętne, gdzie akurat odbywał się Dzień Otwarty. Wspomniany uczeń "Dwójki" nie został wpuszczony do szkoły więc upił się na boisku szkolnym, tak że wymagał pomocy pogotowia ratunkowego. Czekamy na relacje WG z tego bezprecedensowe go wybryku ucznia garwolińskiej szkoły.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież