Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 21 marzec 2017, 12:39 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjakpp garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie od 13 do 19 marca.

Kierował mimo zakazu
3 marca w Gocławiu (gm. Pilawa) policjanci zatrzymali 24-letniego M. Sz., który kierował osobowym roverem, pomimo orzeczonego przez dwa sądy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Spacerowali z amfą

13 marca w Żelechowie policjanci u dwóch 26-letnich mężczyzn ujawnili po jednym woreczku z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku (amfetamina). Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Miał w mieszkaniu lewe papierosy

15 marca w Garwolinie funkcjonariusze z Zespołu PGiK KPP Garwolin w mieszkaniu 45-letniego mężczyzny ujawnili 100 paczek papierosów bez znaków polskiej akcyzy. Wartość uszczuplenia z tytułu niezapłaconych podatków wyniosła ponad 2000 złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Ukrainiec z kontrabandą

15 marca w Pilawie przy ul. Dworcowej funkcjonariusze SOK Dęblin z policjantami PP Pilawa, ujawnili u 43-letniego obywatela Ukrainy 480 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Uszczuplenie z tytułu nieodprowadzenia podatku wyniosło ponad 8 tysięcy złotych. Papierosy przejęli funkcjonariusze Mobilnej Grupy Urzędu Celnego w Siedlcach i ukarali obywatela Ukrainy grzywną. Postępowanie prowadzi UC Siedlce.

Ciężarna kobieta w szpitalu

18 marca w Chrominie (gm. Borowie) kobieta będąca w zaawansowanej ciąży, kierując osobowym mitsubishi, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi, zjechała z jezdni i uderzyła w betonowy przepust. Pasażerka jak i kierowca pojazdu zostały przewiezione do szpitala, gdzie pozostały na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Z promilami spowodował kolizję

14 marca w Damianowie (gm. Trojanów) kierujący ciągnikiem rolniczym A. G. (zam., pow. Garwolin), będąc w stanie nietrzeźwości 0,92 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, doprowadził do kolizji drogowej z osobówką. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Nietrzeźwy bez prawka

19 marca w Maciejowicach policjanci garwolińskiej drogówki zatrzymali P.J., lat 28 (zam. pow. Garwolin), który kierował osobowym daewoo, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto nie posiadał uprawnień kat. B. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Rekordzista tygodnia

18 marca w Trojanowie mundurowi zatrzymali J.R. (lat 53, zam. pow. Garwolin), który kierował ciągnikiem rolniczym, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

KPP Garwolin/opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież