Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 13 marzec 2017, 11:16 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjakpp garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 6 do 12 marca

Włamanie do PGE

6 marca w Garwolinie na ul. Stacyjnej nieznani sprawcy włamali się do pomieszczeń gospodarczych, skąd dokonali kradzieży pompy wody, kosy spalinowej, farb oraz miedzianych uziemiaczy przenośnych. PGE Dystrybucja S.A. oszacowało straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Przewrócił się na motorowerze

9 marca w miejscowości Zabruzdy Kolonia 35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego wywrócił się na motorowerze, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Na podwójnym gazie

10 marca w Pilawie dzielnicowy zatrzymał mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem Cadillac, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa. Dzień później w Garwolinie funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca naszego powiatu, który kierował dostawczym mercedesem, mając 2,01 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Chęcinach. Ranna kobieta

12 marca w Chęcinach 37-letni kierowca (trzeźwy), kierując dostawczym renaultem, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania i najechał na prowadzącą rower 58-letnią kobietę – (trzeźwa). Kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież