Miss Polski w Michałówce

Opublikowano: 11 marzec 2017, 18:08 Kategoria Aktualności
michałówkagmina garwolinmiss polskidzień kobiet

„Szczęście jest kobietą” te słowa F. Nietzschego stały się hasłem przewodnim obchodów Dnia Kobiet w Zespole Szkół w Michałówce. Z tej okazji uczniowie przygotowali uroczystą akademię, było mnóstwo życzeń, kwiatów oraz wspaniałych słów, podkreślających wyjątkowość kobiet. Jednakże największą niespodzianką tego dnia była obecność wyjątkowego gościa Miss Polski 2016 Pauliny Maziarz.

Dyrektor Agnieszka Szczypek przywitała gościa i podziękowała za pomoc w zorganizowaniu spotkania Monice Konarzewskiej absolwentce gimnazjum. Po obejrzeniu i wysłuchaniu występu uczniów gimnazjum, Paulina Maziarz spotkała się z najmłodszymi uczniami szkoły. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały czytania fragmentu baśni „Piękna i Bestia”.

Następnie nasz gość spotkał się z uczennicami klas IV-VI i I-III gimnazjum. Podczas spotkania gość opowiadał o konkursie Miss Nastolatek oraz o tym, jak doszło do tego, że zdobyła koronę najpiękniejszej kobiety w Polsce. Mówiła również o modelingu, który jest jej wielką pasją. Gdy głos zabrały dziewczynki, pytaniom nie było końca. Chciały wiedzieć, jakie ma zainteresowania, z czego jest wykonana korona, jak zmieniło się jej życie, gdy została Miss.

mat. pras./opr. łk