Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Opublikowano: 10 marzec 2017, 07:04 Kategoria Aktualności
policjapilawasamobójca

Dzięki szybkiej interwencji pilawskich policjantów, żyje 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli go i udzieli pomocy medycznej. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę dzielnicowi z PP Pilawa zostali wezwani na interwencję, gdzie mężczyzna zabarykadował się w garażu, oświadczając  że popełni samobójstwo.

- Policjanci po dotarciu na miejsce, natychmiast wyważyli drzwi, gdzie zobaczyli wiszącego mężczyznę. St. asp. Sebastian Tomaszewski i mł. asp. Stanisław Kopa, odcięli wiszącego mężczyznę i natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy. Za chwilę na miejsce przybyła straż pożarna, która podała mężczyźnie tlen. 31-latka przekazali przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zabrali niedoszłego samobójcę do szpitala. Obecnie mężczyzna wraca do zdrowia – relacjonuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkaniec gm. Pilawa żyje. To już nie pierwszy raz kiedy funkcjonariusze z PP w Pilawie uratowali ludzkie życie.

KPP Garwolin/opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież