CBŚP zatrzymało dilerów z Garwolina [video]

Opublikowano: 09 marzec 2017, 11:07 Kategoria Aktualności
policjanarkotyki

Ponad 1,3 tony amfetaminy i prawie 300 kg marihuany wprowadziło na rynek 5 handlarzy zatrzymanych przez policjantów CBŚP z Radomia przy współpracy z Prokuraturą Krajową w Lublinie. Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej działali od 2007 w województwie mazowieckim. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. Usłyszeli zarzuty związane z udziałem w grupie przestępczej i handel narkotykami. Dwóch liderów odpowie ponadto za kierowanie organizacją przestępczą.

Policjanci radomskiego CBŚP wpadli na ślad zorganizowanej grupy przestępczej handlującej narkotykami. Funkcjonariusze ustalili, że dilerzy działali od 2007 roku w województwie mazowieckim. W tym czasie gangsterzy wprowadzili na rynek ponad 1,3 tony amfetaminy i prawie 300 kg marihuany. Policjanci w tym samym czasie wkroczyli do mieszkań członków grupy w Garwolinie i Mińsku Mazowieckim.

 

Policjanci wiedząc, że jeden z mężczyzn może posiadać broń i jest agresywny poprosili o pomoc antyterrorystów, którzy sprawnie zatrzymali Mariusza M. (41 l.) w mieszkaniu w Mińsku Mazowieckim. Ten mężczyzna to jeden z liderów grupy. W sumie funkcjonariusze zatrzymali 5 dilerów.

Prokurator Lubelskiego Wydziału do Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie nadzorujący to postępowanie przedstawił zatrzymanym zarzuty związane z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej i handlem narkotykami. Dwóch liderów usłyszało dodatkowo zarzuty związane z kierowaniem gangiem. Za te przestępstwa grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli 100 tys. złotych należące do gangsterów.

Handlarze zostali tymczasowo aresztowani przez sąd.

Zobacz film

(CBŚP / mw/ mat. video CBŚP/ KWP Lublin)

Policjanci w tym samym czasie wkroczyli do mieszkań członków grupy w Garwolinie i Mińsku Mazowieckim. CBŚP zatrzymało dilerów z Garwolina >>> http://bit.ly/2lGFkkw

Opublikowany przez WirtualnyGarwolin.pl na 9 marzec 2017

 

Komentarze  

0 #2 qfefefDawid 2017-03-10 10:41
Cytuję pok:
zarąbisty zegarek za 34,99 zeta. Jaka banda takie zegarki

a ty na pewno wiesz ile ten zegarek kosztował...
ogarnij się widać że ze złoty
jak masz już coś pisać to wymyśl coś konstruktywnego
albo.. nie pisz wcale
Ps. banda była ,,dobra'' skoro zatrzymali ich CBŚP
Cytować
+6 #1 pikpok 2017-03-09 16:17
zarąbisty zegarek za 34,99 zeta. Jaka banda takie zegarki
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież