Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 27 luty 2017, 08:29 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych zaistniałych na terenie powiatu garwolińskiego od 20 do 26 lutego

Nietrzeźwi na drogach

21 lutego w Piaskach dzielnicowy z ZP w Górznie zatrzymał 26-latka, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. 24 lutego w miejscowości Wicie policjanci z Wilgi zatrzymali 49-latka z Warszawy, który kierował osobowym vw, mając 1,19 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Pijany wjechał do rowu

26 lutego w Wildze na ul. Stawowej 24-letni mieszkanie powiatu kozienickiego kierował osobowym vw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna ten zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w słup energetyczny. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Sam się zgłosił

22 lutego do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zgłosił się 36-letni mężczyzna, który był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym w liczbie 33 dni.

Włamanie w Gocławiu

24 lutego w Gocławiu nieznany sprawca dostał się do wnętrza domu, skąd dokonał kradzieży dokumentów w postaci dowodu osobistego, prawa jazdy, pieniędzy oraz różnego rodzaju biżuterii złotej i srebrnej w postaci: kolczyków, łańcuszków, bransoletek. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z PP Pilawa.

Wypadek w Wildze

25 lutego w Wildze na ul. Puławskiej 23-letni mężczyzna, kierując osobowym vw, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Do szpitala trafiła również 20-letnia pasażerka pojazdu - po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona. Postępowanie prowadza policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież