Nowy zastępca komendanta policji

Opublikowano: 27 luty 2017, 06:41 Kategoria Aktualności
policjagarwolinkomenda

Mł. insp. Marek Niezgoda przeszedł na emeryturę. Jego następcą na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie został podinsp. Krzysztof Kędziorek, dotychczasowy szef pionu kryminalnego.

Do zmiany doszło niespodziewanie w ubiegłym tygodniu. - Z dniem 22 lutego na emeryturę przeszedł I Zastęcpa Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie mł. insp. Marek Niezgoda. Od 23 lutego jego obowiązki zostały powierzone podinsp. Krzysztofowi Kędziorkowi, który był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KPP Garwolin – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Mł. insp. Marek Niezgoda służbę w Policji rozpoczął  w 1990 roku. Od samego początku związany był z garwolińska jednostką. W KPP w Garwolinie służbę pełnił w wydziale kryminalnym, wydziale prewencji oraz wydziel ruchu drogowego. 1 września 2005 roku został powołany na stanowisko naczelnika drogówki, a od 1 listopada 2012 roku sprawował funkcje I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

W trakcie 27-letniej służby mł. insp. Niezgoda został odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant (2009) oraz Srebrnym Medalem Za Długoletnią Służbę (2016).

Łukasz Korycki

fot. od lewej: M. Niezgoda, K. Kędziorek

Komentarze  

0 #1 bywaegon 2017-02-28 11:35
http://slask.onet.pl/afera-w-szczekocinach-pijany-i-nagi-komendant-policji-wpadl-do-basenu-w-ktorym-bawily/bps7crb
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież