Do dwóch kolizji w odstępie zaledwie godziny doszło wczoraj przy ul. Staszica w Garwolinie. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do pierwszego zdarzenia doszło ok. godz. 18.50 przy wyjeździe z Garwolina w stronę Niecieplina. - Mężczyzna kierujący osobowym citroenem, nie zachował ostrożności w rejonie drogi gruntowej z której wjeżdżały i wyjeżdżały pojazdy i podjął manewr wyprzedzania, nie stosując się do linii podwójnej ciągłej oraz przejścia dla pieszych. Kierowca citroena doprowadził do czołowego zderzania z pojazdem lexus , który wyjechał z drogi gruntowej – relacjonuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Nikt z podróżujących nie poniósł poważnych obrażeń. Droga DK 76 przez chwilę była zablokowana do czasu dokonania ustaleń oraz uprzątnięcia pojazdów z jezdni, które znajdowały się na drodze. W tym czasie policjanci razem ze strażą pożarną kierowali na objazdy. Policjanci na kierowcę citroena nałożyli mandat.

Kilka minut przed godz. 20 tym razem trzy pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Staszica i Stawki. - Mężczyzna kierujący osobnym bmw nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo osobowemu citroenowi, którym kierował kobieta. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, bmw uderzyło w dostawczego vw, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem na ul. Spacerowej. Osoby biorące udział w zdarzeniu nie poniosły obrażeń – uzupełnia rzecznik.

Na sprawcę kolizję - kierowcę bmw - nałożono mandat.

łk

fot. OSP Garwolin

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież