Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 20 luty 2017, 09:10 Kategoria Aktualności
policjakronika

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie 13-19 lutego.

Po pijaku w ogrodzenie

13 lutego w Żelechowie J. P. (lat 24), będąc w stanie nietrzeźwości (2,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), kierował osobowym golfem. Mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w przydrożne ogrodzenie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Z Poschłej do więzienia

13 lutego w Poschłej (gm. Parysów) policjanci drogówki zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Z promilami w terenówkę

13 lutego w Woli Łaskarzewskiej N. K. (lat 46), będąc w stanie nietrzeźwości (1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) kierował dostawczym vw. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z terenowym doogee. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Odjechał z rowerem

W nocy z 17/18 lutego w Garwolinie przy ul. Korczaka nieznany sprawca, z klatki schodowej, dokonał kradzieży zabezpieczonego roweru m-ki WHELEER BUDDY koloru czarnego. Odzyskaniem skradzionego jednośladu i ustaleniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Ukradł laptop

19 lutego w Garwolinie przy ul. Mazowieckiej nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionej przy samochodzie torby z zawartością laptopa. Okoliczności w tej sprawie wyjaśniają policjanci z KPP Garwolin.

Było za szybko

18 lutego w Żelechowie przy ul. Traugutta, na prostym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym 29-letni kierowca - (0.00 mg/l) osobowego volvo, nie dostosował prędkości do warunków drogowych oraz nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. W wyniku czego najechał na tył osobowego peugeota, kierowanego przez 40-letnią kobietę - (0.00 mg/l). W wyniku zderzenia pojazdów, peugeot zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Kobieta z ogólnym obrażeniami ciała przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Uderzył w drzewo

18 lutego w Borowiu przy ul. Kasztanowej kierowca osobowego opla, nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn, doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał celem dalszego leczenia. Jeden z mężczyzn zbadany na stan trzeźwości – wynik 0,00 mg/l, od drugiego mężczyzny podborno krew do badań. Policjanci z KPP Garwolin, prowadzą postępowanie w tej sprawie, które ustali kierowcę pojazdu.

Cztery promile w oplu

16 lutego w Trojanowie policjanci z miejscowego posterunku zatrzymali B.L. (lat 34 zam)., która kierowała osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 4,01 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

KPP Garwolin/opr. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież