1293 misiów zostało ratownikami

Opublikowano: 13 luty 2017, 15:51 Kategoria Aktualności
straż pożarnamisie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie czynnie włączyła się w akcję „I Twój miś może zostać ratownikiem”. Akcja rozpropagowana była głównie przez lokalne media, ponadto wielu strażaków przekazywało informację o niej wśród swoich rodzin i znajomych.
Zainteresowanie akcją było bardzo duże, a efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania. Pluszaki przynoszone były do komendy przez dzieci, które przychodziły wraz z rodzicami, a także przez zorganizowane grupy ze szkół i przedszkoli. Jeżeli zaistniała taka potrzeba, to strażacy odbierali również maskotki ze szkół i przedszkoli.

 

Łącznie przez okres dwóch tygodni zebrano 1293 maskotki, z których część zostanie przekazana do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenu całego powiatu.

KP PSP Garwolin

Komentarze  

+1 #3 Oświadczenie Zelnikaarchiwista z IPN-u 2017-02-16 22:53
W związku z pojawiającymi się publikacjami prasowymi na temat dokumentów odnalezionych w zasobie IPN informuję, że faktycznie dziennikarz Cezary Gmyz odnalazł dokumenty, które mnie dotyczą. Poinformował mnie o nich. Sprawa dotyczy okresu, kiedy byłem jeszcze bardzo młodym, nastoletnim człowiekiem. Nie dotyczy natomiast środowiska teatralnego czy filmowego. Dziennikarz po analizie materiałów stwierdził, że sprawa wymaga dodatkowej kwerendy archiwalnej.
Cytować
+2 #2 oszustwo w majestacie PRAWA!!!!chłopek roztropek 2017-02-16 22:47
kto twierdzi, że emerytury rolnicze są bardzo niskie, to się grubo myli ? otóż ta grupa społeczna płacąc na KRUS ok. 300zł. kwartalnie nie powinna otrzymywać ich w ogóle !!! ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą jest miesięcznie obciążony na ZUS kwotą 1200zł i po 30 - 40 latach wg wyliczenia nie zasługuje nawet na najniższą emeryturę , w wielu przypadkach ZUS " dopłaca / dokłada " ............to woła o pomstę do nieba by jeden żerował na pracy drugiego , by dla jednych ustalić 5 letni staż pracy ( rolnicy ) a pozostałym do starości , by wszyscy ci co nie zajmują się rolnictwem musieli mieć indywidualne konto w ZUS a rolnicy , mundurowi itd. nie ! Rolnictwo powinno być uznane za działalność gospodarczą z wszelkimi tego typu obciążeniami równymi dla wszystkich ( podatki , składki na ZUS ), twór " KRUS " powinien przejść do lamusa !!!!
Cytować
-2 #1 bez zgody nie możnaNapoleon 2017-02-13 17:27
czy strażacy z komendy powiatowej mają na tą akcję zgodę PIS-u?, bo jak mi się zdaje, to ta akcja podobnie jak WOŚP - nie ma nieprzyzwolenia głównego naczelnika i ministra Błaszczaka? Co na to hierarchowie kościoła katolickiego.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież