Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 13 luty 2017, 07:29 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 6 do 12 lutego

Kalinów: 38-latek się podpalił

11 lutego w Kalinowie 38-letni mężczyzna, będąc pod wpływem działania alkoholu polał swoją odzież substancją łatwopalną, a następnie dokonał samo podpalenia, w wyniku czego doznał obrażeń ciała w postaci poparzenia twarzy, szyi oraz dłoni. Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala celem dalszej hospitalizacji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Na podwójnym gazie

7 lutego w Łaskarzewie policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował dostawczym peugeotem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,96 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Dwa włamania jednego dnia

7 lutego w Garwolinie doszło do dwóch włamań do mieszkań – na ul. Kościuszki i na ul. Stacyjnej. W obu przypadkach nieznany sprawcadokonał kradzieży pieniędzy oraz złotej i srebrnej biżuterii. Jedna z pokrzywdzonych oszacowała straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych, druga – na kwotę kilkuset złotych. Odzyskaniem skradzionych rzeczy i ustaleniem sprawców zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Skradziono peugeota

9 lutego w Sulbinach nieznany sprawca z terenu niestrzeżonego parkingu dokonał kradzieży pojazdu Peugeot Partner - kolor biały, rok 2013 r. Odzyskaniem pojazdu i ustaleniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Ujawnili narkotyki

12 lutego w Garwolinie policjanci z OPI KPP Garwolin, u 27-letniego mężczyzny, ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego - marihuany. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież