W najnowszym odcinku miniserialu Roberta Górskiego „Ucho Prezesa” pojawia się „globus Polski”, który został wyprodukowany przez firmę Zachem z Rębkowa.

Czwarty epizod miniserialu politycznego kabareciarza Roberta Górskiego rozpoczyna się od rozmowy tytułowego prezesa z panem Tomaszem, który naprawia globus. Nie byle jaki globus, bo zamiast odwzorowania kuli ziemskiej, w kadrze widzimy kartograficzne ujęcie Polski.

 

Wspomniany globus został wyprodukowany przez firmę Zachem z Rębkowa. – Producenci serialu po prostu kupili nasz globus i we własnym zakresie obłożyli go mapą Polski – wyjaśnia Krzysztof Głowala z podgarwolińskiej firmy.

Jak dodaje nasz rozmówca, jeszcze przed emisją czwartego odcinka „Ucha Prezesa”, firma planowała wprowadzić do sprzedaży globus Polski. Wkrótce produkt trafi na sklepowe półki.

Robert Górski w swojej produkcji wciela się w rolę Jarosława Kaczyńskiego. W kolejnych odcinkach akcja toczy się wokół gabinetu prezesa PiS i nawiązuje do bieżących wydarzeń na polskiej scenie politycznej.

łk

fot. screen z YouTube

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież