Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 06 luty 2017, 12:45 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych zaistniałych w powiecie garwolińskim od 30 stycznia do 5 lutego

Zatrzymany za narkotyki

30 stycznia w Łaskarzewie policjanci ujawnili u 24-letniego mężczyzny dwie torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia postępowania. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijani rekordziści

1 lutego w Łaskarzewie policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańcami powiatu garwolińskiego, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew. 2 lutego w Starowoli policjanci zatrzymali 48-letniego kierowcę ciągnika rolniczego, który miał 3,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Poszukiwany Ukrainiec zatrzymany

1 lutego w Piotrówku policjanci WRD KPP Garwolin zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Weszli na herbatę. Ukradli pieniądze

3 lutego w Godziszu nieznani sprawcy (kobieta i mężczyzna), pod pretekstem napicia sie herbaty, weszli do domu pokrzywdzonych i korzystając z ich nieuwagi dokonali kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież