49-letni Jarosław T. przyznał się do prezentowania czynności seksualnych przed małoletnimi. Po złożeniu wyjaśnień mężczyznę wypuszczono na wolność. Oprócz dozoru policyjnego ma zakaz zbliżania się do dzieci.

Przypomnijmy, że 49-latka zatrzymano w ubiegłym tygodniu po tym, jak proponował czynności seksualne 14-latce i 13-latkowi, spotkanymi w pobliżu garwolińskiego cmentarza. Szybka interwencja rodziców dzieci oraz policji pozwoliła na zatrzymanie dewianta.

 

Jarosław T. usłyszał zarzut z art. 200 paragrafu 4 kodeksu karnego, mówiący o zaspokajaniu seksualnym przez prezentowanie czynności seksualnych lub nakłanianie do czynności seksualnych małoletnich poniżej 15. roku życia. – Oskarżony przyznał się do winy i po złożeniu wyjaśnień został  zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz orzeczeniu o zakazie zbliżania się do małoletnich poniżej 15. roku, w tym do miejsc, gdzie takie osoby mogą przebywać, w tym placówek oświatowych – informuje Prokurator Rejonowy w Garwolinie Leszek Wójcik.

Prokuratura wkrótce przesłucha, w obecności psychologa, dzieci, które zostały zaczepione przez Jarosława T. – W tej sprawie zostanie powołany także biegły z zakresu seksuologii – zaznacza prokurator.

W rozmowie z nami Leszek Wójcik odpowiadając na nasze pytanie, o wniosku w sprawie tymczasowego aresztowania mężczyzny. – Nie potwierdzam, że taki wniosek został złożony – dodaje.

jd

fot. arch.

Komentarze  

+1 #4 kosmosMariusz 2017-02-14 20:33
winisz człowieka bez wyroku prokuratury a co jeśli zostanie uniewinniony bądź pewien masz problemy i następnym razem zastanów się co piszesz internet nie zapomina
Cytować
+2 #3 PolicjaMariusz 2017-02-14 20:29
Mam nadzieję że komendant Policji poda się sam do dyspozycji prokuratury i jakim prawem w Polsce obca osoba winni innego człowieka. Policja w Garwolinie to kłamstwo jak ktoś ma im zaufać??
Cytować
+4 #2 PrawoMariusz 2017-02-03 21:39
Ciekawe dlaczego Robert Zając opublikował wszystko na portalu i jak doszedł do akt policji????????
Cytować
-4 #1 jawnosc!Iza 2017-01-31 11:39
A moze by tak udostepnili wizerunek tego bydlaka, ile rodzicow byloby spokojniejszych !
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież