Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 30 styczeń 2017, 09:37 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 23 do 29 stycznia

Zażądał opłaty za palenie węglem. Zapłaciła24 stycznia w Borowiu nieznany mężczyzna, po uprzednim wejściu do pomieszczeń mieszkalnych pod pretekstem kontroli rodzaju ogrzewania domostwa, zażądał od zgłaszającej opłaty za palenie w domu węglem. Kobieta zapłaciła mężczyźnie żądaną kwotę w wysokości kilkuset złotych. Postępowanie prowadzą Policjanci z KPP Garwolin.

Plaga pijanych na drogach

 

24 stycznia w Żelechowie policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował osobową hondą, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,96 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów. 26 stycznia w Gończycach policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu ryckiego, który kierował osobową mazdą, mając 1,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 27 stycznia w Kolonii Unin policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował polonezem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. 28 stycznia w Wildze dzielnicowy z posterunku w Wildze, zatrzymał 30-letniego mieszkańca powiatu warszawskiego, który kierował dostawczym peugeotem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga. 29 stycznia stycznia w Wildze policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który kierował osobowym peugeotem, mając 2,12 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga. Tego samego dnia w miejscowości Skurcza policjanci zatrzymali 19-latka z powiatu garwolińskiego, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Wypadek w Łaskarzewie

27 stycznia w Łaskarzewie na ul. Garwolińskiej 56-letni mężczyzna, kierując osobowym vw, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowemu jadącemu osobowemu seatowi. Na skutek zderzenia 21-letnia kobieta kierująca seatem z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Okradli dom na Kościuszki

W Garwolinie na ul. Kościuszki nieznane osoby, w czasie od 2014 roku, dokonały kradzieży mienia wchodzącego w skład wyposażenia niezamieszkałego domu jednorodzinnego w tym mebli, części instalacji elektrycznej, hydraulicznej i centralnego ogrzewania. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Nowym Puznowie

28 stycznia w Nowym Puznowie 45-letni kierowca osobowego seata, przygotowując się do manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka osobowemu oplowi. 21-letni kierowca opla, aby uniknąć zderzenia pojazdów zjechał na pobocze, a następnie w wyniku poślizgu wypadł z drogi, uderzając w przydrożne ogrodzenie. Kierowca opla z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Ukradli akumulator

26 stycznia w Sobolewie nieznani sprawcy, po uprzednim wybiciu szyb w osobowym oplu, dostali się do wnętrza, a następnie dokonali kradzieży akumulatora. Ustaleniem sprawców i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z PP Sobolew.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

Komentarze  

+1 #3 oszustPikador 2017-01-31 20:53
Cytuję Pytanie nr 3:
Panie redaktorze jeszcze jedno pytanie, proszę o sprawdzenie czy prawdopodobnie radny gminy Łaskarzew Chmielewski przebywa na zwolnieniu lekarskim i jednocześnie pobiera diety za sesję? To przecież osoba publiczna. Czy to jest zgodne ? Ta sprawa bardzo mnie ciekawi?

Pikador do Pytanie nr 3 nie podszywaj się pod moje imię miej odwagę się podpisac a jak sie podpiszesz to mnie nie interesuje.
Cytować
+2 #2 PikadorPytanie nr 3 2017-01-31 10:32
Panie redaktorze jeszcze jedno pytanie, proszę o sprawdzenie czy prawdopodobnie radny gminy Łaskarzew Chmielewski przebywa na zwolnieniu lekarskim i jednocześnie pobiera diety za sesję? To przecież osoba publiczna. Czy to jest zgodne ? Ta sprawa bardzo mnie ciekawi?
Cytować
+1 #1 Pytanier nr 2Pikador 2017-01-30 15:16
Panie redaktorze Łukaszu ja się pytam po raz drugi , gdzie informacja o poważnym wypadku w Budach Krępskich.
Były przecież ofiary, chłopakom składano nogi operacyjnie.
Czyżby macki PISORÓW sięgały do Garwolina i Urzędu w Łaskarzewie. Brawo Panie Ministrze Ziobro. Ja nadal czekam na informację ponieważ Sekretarz Urzędu jest osobą publiczną i należy się informacja lokalnej społeczności.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież