Prokuratura ustala przyczyny śmierci 31-letniego Daniela P. Zwłoki mężczyzny znaleziono w zgliszczach pożaru stodoły w Łomnicy (gm. Żelechów).

W poniedziałkową noc w Łomnicy, z dotychczas nieustalonych przyczyn, spaliła się stodoła. Ogień strawił także ciągnik rolniczy, sprzęt i narzędzia, które znajdowały się w drewnianej konstrukcji.

Sprawa miała dalszy ciąg dzień później. – Wczoraj po godzinie 18.00, mieszkający na sąsiedniej posesji mężczyzna zgłosił zaginięcie syna, z którym nie miał kontaktu od niedzieli. 31-letni Daniel P. miał być widziany ostatnio u sąsiada, u którego poprzedniej nocy spłonęła stodoła. Po godzinie 19.00 w spalonej stodole zostały odnalezione zwłoki. Najprawdopodobniej są to zwłoki zaginionego mężczyzny – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na miejscu pracowali technik kryminalistyki oraz policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Czynności odbywały się pod nadzorem prokuratora.

łk

fot. OSP Żelechów

Komentarze  

0 #5 dochodzeniekrzysztof 2017-02-07 11:03
Tak działają organa ścigania w Garwolinie. Żenada, opieszałość która woła o pomstę do nieba. Dla nich najlepsze sprawy to te najłatwiejsze.. . typu pijany kierowca, przemoc w rodzinie i najlepiej gdy sprawca przyznaje się do winy i dobrowolnie podda się karzy. Wówczas mamy dużą wykrywalność przy zerowym nakładzie pracy. Sprawy trudne najlepiej zamieść po dywan i je umorzyć. Wezcie się wreszcie za solidną robotę albo idzcie na budowę fundamenty kopać.
Cytować
0 #4 dochodzeniekrzysztof 2017-02-07 10:53
Żenada i kompromitacja organów ścigania!!!
Cytować
0 #3 dochodzeniekrzysztof 2017-02-07 10:52
Praca organów ścigania w powiecie garwolińskim jest żenująca i woła o pomstę do nieba. Dla nich najlepszymi sprawami są pijani kierowcy i przemoc w rodzinie i najlepiej gdy sprawca przyznaje się do winy i dobrowolnie poddaje się karze. Sprawy proste i łatwe sprawy trudne najlepiej zamieść pod dywan i je umorzyć z BCP tzn. z braku znamion cech przestępstwa. Wówczas to mogą chwalić się wysoką wykrywalnością! !! Tak na marginesie prowadzący śledztwo nie życzę Wam takiej tragedii... ale mam pytanie też byście tak opieszale i w tym kierunku prowadzili śledztwo gdyby to był syn jednego z Was. Wezcie się wreszcie za robotę i wykażcie się profesjonalizme m do jasnej cholery!!!
Cytować
-1 #2 o bożeegon 2017-01-25 17:11
czy prokuratura nie ma zajęcia ? Na koniec ustalą że pijany spalil się sam albo coś podobnego . Ale i bicia piany .
Cytować
0 #1 pożarwojtek 2017-01-25 11:07
podcieli mu gardło i podpalili zwłoki daniela
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież