reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Opublikowano: 09 wrzesień 2016, 18:09 Kategoria Aktualności
weekend
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Nie macie pomysłu na weekend? Zaplanujcie go razem z nami i wyjdźcie z domu!

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

11 września ? niedziela

reklama


Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Krzywdzie ? Gmina Łaskarzew zaprasza wszystkich sympatyków straży pożarnej i sportu do kibicowania podczas zawodów gminnych, które odbędą się na boisku w Krzywdzie. Początek zmagań strażaków o godzinie 10:00, a o 16:00 odbędzie się mecz piłki nożnej powiatowej ligi LZS Ave Krzywda ? GKS Gocław.

Więcej informacji

Grand Prix Ziemi Garwolińskiej - Jak co roku częścią obchodów rocznicy bombardowania Garwolina jest 3. bieg z cyklu Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Do wspólnego biegania Centrum Sportu i Kultury i Stowarzyszenie Truchtacz.pl zapraszają mieszkańców 11 września na Zarzecze. Start o godzinie 15:00.

Więcej informacji

Kryterium Uliczne - I Kryterium Uliczne Garwolińskiego Stowarzyszenia Kolarskiego "HORYZONT". Wyścig kolarski odbędzie się w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej w ruchu zamkniętym. Można się ścigać na rowerze szosowym lub dowolnym. Początek imprezy o godzinie 11:00, biuro zawodów czynne od 9:30.

Więcej informacji

Ponadto kolejne gminy organizują uroczystości dożynkowe: dożynki gminy Miastków Kościelny, dożynki gminy Parysów, dożynki gminy Pilawa.

Co w Kinie "Wilga"?

Jak zostać kotem

Smoleńsk

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama