Co? Gdzie? Kiedy?

Opublikowano: 19 sierpień 2016, 11:23 Kategoria Aktualności
weekend

Nie macie pomysłu na weekend? Zaplanujcie go razem z nami i wyjdźcie z domu!

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

19 sierpnia – piątek
Wernisaż prac plastycznych – Już dziś o 18:00 w górym holu Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych Innowacji Pedagogicznej i Liceum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie. Na wystawę składają się prace plastyczne wykonane w różnych technikach – rysunek, malarstwo, mozaika, witraż, ikony, rzeźba, płaskorzeźba, grafika, fotografia, wycinanka ludowa, filc, projekty graficzne.

21 sierpnia – niedziela

70 lat OSP Leszczyny – Jubileusz jednostki będzie połączony z nadaniem Ochotniczej Straży Pożarnej w Leszczynach sztandaru. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 13:30 mszą świętą polową na terenie OSP Leszczyny przy ul. Sławińskiej w Garwolinie. O 14:30 zostanie nadany sztandar, a później zostaną wręczone odznaczenia i wyróżnienia dla druhów OSP Leszczyny. Po wspólnym poczęstunku do tańca będzie grał Garwoliński Sekstet Kameralny.

Festyn rodzinny. Budujemy szkołę – To będzie już III Festyn Rodzinny. W tym roku pod hasłem „Pomagamy budować szkołę”, bo pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na budowę szkoły przy Ośrodku Socjoterapeutycznym „Wspólnym Dom” w Wildze. W programie imprezy między innymi zawody w przeciąganiu liny, zjazd z górki na byle czym, atrakcje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami i muzyczno-kabaretowy wieczór.

Więcej informacji

Święto Łaskarzewa – W niedzielę świętować będą także mieszkańcy Łaskarzewa. W tym roku w programie dnia miast między innymi zawody wędkarskie, koncerty, występy uczniów i pokaz sztucznych ogni.

Więcej informacji

Co w Kinie "Wilga"?

Epoka lodowcowa 5: mocne uderzenie

Śmietanka towarzyska

Star Trek: w nieznane 3D

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież