Co? Gdzie? Kiedy?

Opublikowano: 03 czerwiec 2016, 15:00 Kategoria Aktualności
weekend

Nie macie pomysłu na weekend? Zaplanujcie go razem z nami i wyjdźcie z domu!

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

3 czerwca - piątek
Wieczór poetyki Haliny Prządki - Miłośnicy poezji powinni się dziś o 19:00 stawić w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie na wieczorze poetyckim, którego gościem będzie mieszkająca w naszym powiecie, w miejscowości Piastów, poetka Halina Prządka.

Więcej informacji
4 czerwca - sobota

Noc Bibliotek -- Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w Nocy Bibliotek, ogólnopolskiej wieczorno-nocnej imprezie promującej czytelnictwo i biblioteki. W tym roku zgłoszeń jest ponad 800, a w akcji wezmą także biblioteki z Garwolina: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna, Biblioteka Pedagogiczna oraz biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie.

Więcej informacji

Powiślaki - czyli Konkurs Kapel i Śpiewaków Ludowych Regionów Nadwiślańskich. W Maciejowicach o Złote Basy rywalizować będą najlepsze kapele i śpiewacy ludowi z regionów nadwiślańskich. Podobnie jak w latach poprzednich nie zabraknie prawdziwej ludowej muzyki.

Więcej informacji

5 czerwca - niedziela

Święto Mleka - Na Zarzeczu w Garwolinie już po raz szósty odbędzie się Święto Mleka. Coroczna impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród dzieci. Impreza dofinansowana z Funduszu Promocji Mleka rozpocznie się o 15.00. Tradycyjnie podczas festynu, każdy będzie mógł skosztować pysznego i zdrowego mleka białego jak również smakowego - czekoladowego i waniliowego. Chętni mogą wziąć udział w dwóch konkursach: picia mleka i dojenia krowy. Na najmłodszych czekają bezpłatne dmuchańce. Dzieci będą miały również okazję wziąć udział w modelowaniu balonów. Zabawę urozmaicą podróże krówki Matyldy oraz Akademia Pana Kleksa. Okazją do popołudniowej wspólnej zabawy pod chmurą będzie koncert zespołu Summer Night.

Zobacz plakat imprezy

Rodzinny festyn w Trojanowie - Do wspólnej zabawy dzieci i rodziców zaprasza Zespół Szkół w Trojanowie. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci, występy uczniów, koncert i zabawa pod chmurką.

Zobacz plakat imprezy

Dzień Dziecka w Żelechowie - Na gminne obchody Dnia Dziecka zaprasza burmistrz Żelechowa. Impreza odbędzie się na stadionie KS "Sęp". Start o 14.30.

Więcej informacji

 

Co w Kinie "Wilga"?

Kochaj

Angry Birds

jd/ab
fot. foter.com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież