Jest klimat dla PiSu w naszym powiecie

Opublikowano: 31 sierpień 2011, 19:28 Kategoria Aktualności
Grzegorz Woźniakkonferencjawyboryszpitalporęczenie

Takiego zdania jest Grzegorz Woźniak - były starosta powiatu garwolińskiego, obecnie prezes powiatowego zarządu Prawa i Sprawiedliwości i kandydat na posła. Czy ten "klimat" zagwarantuje miejsce na Wiejskiej w Warszawie?

Dziś odbyła się kolejna konferencja prasowa zorganizowana przez byłego starostę. Tradycyjnie skupiająca się na ocenie działań samorządu powiatowego. Tym razem cenzurka wystawiona obecnej władzy była nieco lepsza niż ostatnio. – Jestem wdzięczny, że podtrzymano decyzję o dofinansowaniu budowy basenu, choć były głosy, żeby tego nie robić. Jest to dowód dobrej współpracy z miastem – mówił Grzegorz Woźniak.

W ocenie byłego starosty na pochwałę zasługuje także inwestycja w Żelechowie – budowa boiska „Orlik” oraz podpisanie umowy na uzbrojenie Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. – Trzy miesiące temu bałem się, że ta sprawa ucieknie nam między palcami – komentował starosta. Po stronie minusów dla rządzących zanotował sprawę poręczenia kredytu dla SP ZOZ.

– Ja się wcale nie dziwię, że pod zastaw przychodni banki nie chcą udzielić kredytu. W tych czasach nieruchomości nie są intratnym zabezpieczeniem. To nie jest nieruchomość mieszkalna, tylko ma konkretne przeznaczenie techniczno- użytkowe. Uważam, że dalej powinna być podtrzymywana tendencja, żeby to zabezpieczenie wynikło ze strony powiatu, zostało zaproponowane przez zarząd i zaakceptowane przez radę, żeby ta inwestycja została zrealizowana w takim zakresie, w jakim została zaplanowana. To jest jedyna szansa dla mieszkańców i powiatu, żeby doposażyć szpital w sprzęt – tłumaczył.

Będzie strzał w 10?

Grzegorz Woźniak w październikowych wyborach wystartuje z pozycji nr 10 - jak mówi w pełni satysfakcjonującej. Wierzy w sukces i w to, że najważniejszy jest sam człowiek, a nie szyld partii. – Idę do parlamentu, żeby pilnować interesów naszej ziemi garwolińskiej – przekonywał. Priorytetem ma być komunikacja i ochrona zdrowia, czyli drogi S17 i 801 – dwa najważniejsze szlaki komunikacyjne do Warszawy oraz Szpital Powiatowy. Problemy znane mieszkańcom i poruszane także przez kandydatów, którzy będą startować w innych barwach.

Co ma przekonać wyborców? - Odróżnia mnie doświadczenie w realizowaniu inwestycji. Jako starosta dużo budowałem. Dużo inwestycji zostało przez powiat zrealizowanych. Przez dwa lata byliśmy w czołówce wydatków inwestycyjnych. Chcę zabiegać o konkretne sprawy dla naszych mieszkańców – wyjaśniał Grzegorz Woźniak. Na dniach ruszy kampania wyborcza, także internetowa. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości stawia jednak przede wszystkim na osobiste spotkania z mieszkańcami.

jd

Komentarze  

+3 #66 Pozdrawiam białogłowo (po staropolsku ,ruskim targiem)konio 2011-09-10 13:39
myślę ,ze też ładnie,oczywiśc ie ,nikogo broń Boże nie zmuszam do glosowania na Woźniaka ,po prostu przekonuję elektorat PIS ,do głosowania na rozsądek ,którego w tej partii jest tyle co prawdziwego mięsa w kiełbasie z promocji w TESCO po 7,99.Pozdrawiam !!!!konio
Cytować
+3 #65 WeibWeibchen 2011-09-09 19:21
Cytuję konio:
Wiesz dlaczego "samiczko ".... ,czołowy krytykant jest po prostu pragmatykiem ,jak znajdę trochę więcej czasu to wyłuszczę dlaczego uważam ,że Wożniak jak na PIS to dobry kandydat,a czy tego chcesz czy nie to jednak jeden z nielicznych którzy są w stanie ucywilizować tę partię.Sytuacja w naszym terenie wygląda tak ,co pokazały zresztą wybory samorządowe ,że partyjo Pecunia non Olet(znowu ta zbitka słowna -inteligentni rozszyfrują) u nas po prostu nie istnieje nie moja to wina ,twoja podejrzewam również nie ,nara i dziękuję za "komplement" a wolny głos radzę dobrze spożytkować.Pozdrawiam!!!!konio

E, widzisz, nie musisz mi wyłuszczać, nie wiedziałam do przedwczoraj jak człowiek wygląda i kim jest (ten Woźniak), ale już wisi na wszystkich słupach, gdzie nie spojrzeć... Ja nie głosuję na PiS, więc nie wgłębiam się w temat.
Weibchen znaczy również "babeczka", "kobitka" i raczej o tę starszą formę mi chodziło ;P
Cytować
+2 #64 ZOBACZCIE !!!Arek 2011-09-09 11:45
Młodzi z PiS-u: tiny.pl/hfj8p
Cytować
+2 #63 ZOBACZCIE !!!Arek 2011-09-09 11:45
Młodzi z PiS-u: http://tiny.pl/hfj8p
Cytować
-2 #62 Dla Równowagikonio 2011-09-08 17:21
Polecam wszystkim książkę ...tak ,tak ..to nie pomyłka z mojej strony,Janusza Palikota pt. "Kulisy Platformy" ,niestety jest dostępna wyłącznie w internecie,gdzi e schodzi jak świeże bułeczki.Kolega z pracy mi ją pożyczył do przejrzenia i powiem krótko gdyby w Polsce była normalna opozycja to za pomocą CYTATÓW z tego "dzieła" rozjechała by partię "nieroba" i rozbiła w dryzgi.Niestety kot jaki jest ...pardon Prezes ..każdy widzi i podejrzewam ,że niewiele ona wniesie,ale mówię wam Drodzy Internauci jestem w szoku,Palikot pojechał równo po swoich kumplach,żeby było jasne jestem jego przeciwnikiem,a le coś ciekawego musi się dziać na firnamencie salonu skoro jak na razie skutecznie sprawę przemilczano ,poza wczorajszą małą wzmianką ,bodajże w Onet pl. Jeśli to chociażby częściowa prawda(wywiad Palikota bo w tej formie jest napisana) to rządzą nami (poprzednicy w większości też) mali ,aroganccy zasr...y,nic dodać nic ująć lub nihil novi sub sole ,przykre ale prawdziwe.Pozdr awiam !!!!konio
Cytować
+6 #61 ...kano 2011-09-08 12:54
"Prezes Jarosław Kaczyński jest JEDYNĄ osobą godną tego stanowiska" - eunuchy się nie liczą."
Co do tego czy prezes kłamczyński nie jest eunuchem, pewnosci nie ma:) Trzeba by spytac kota...
Cytować
+3 #60 SDG czy PISshoka 2011-09-08 08:08
Panie Wozniak czy nadal pan kieruje stowarzyszeniem SDG
w którym sa przeciwnicy PIS
Cytować
+4 #59 KIEDY PiS PRZEPROSI ZA TRAKTAT LIZBOŃSKI !?Arek 2011-09-08 00:47
Kaczyński podpisał Traktat lizboński, a przysięgał bronić niepodległości Polski.
Zdrajcy z Targowicy, też szukali poparcia zagranicy.
Większość posłów z PiS-u głosowała za ratyfikacją Traktatu lizbońskiego, czyli za utratą niepodległości.
Cytować
+2 #58 Do Konio ( a może Kobyło)Palipies 2011-09-07 22:58
Dlaczego skreśla On Tuska, to wiem  :"Zbiła się waza etruska - wina Tuska", 
ale dlaczego Prezes a Jarosława Kaczyńskiego ?
Cytować
+3 #57 SprostowanieObserwator 2011-09-07 19:06
Klimatologowi chyba chodzi o zmanipulowanie - to pewno przejęzyczenie.
Tyle do tytułu.
A co do meritum ? Hm . Ten region jest specyficzny.
To tu zwyciężali : Stan Tymiński, Samoobrona no i ciągle jest poparcie dla PIS-u, jedno z największych w kraju.
Ale i zwyciężało SLD !
Pewnie i tym razem w najbliższych Wyborach, na naszym terenie - zwycięży jedynie prawdziwie Propolska, Patr iotyczna, Wodzowska Partia Kaczyńskiego -  "Prezes Jarosław Kaczyński jest JEDYNĄ osobą godną tego stanowiska" - eunuchy się nie liczą.
Cytować
+4 #56 Nie dajmy się zmanipulizować!Klimatolog 2011-09-07 16:37
 "Prezes Jarosław Kaczyński jest JEDYNĄ osobą która będzie w stanie doprowadzić (jako przyszły premier) śledztwo smoleńskie tak jak należy, czyli jak już będzie prawnie uznane, że to zamach/ludobójs two, to będzie podstawa prawna aby postawić putina i miedwiedewa przed Trybunałem w Hadze (tak jak Ratko Mladić'a/ chociaż ja tam bym wolał ich sądzi w Polsce, tylko dobry skład sędziowski trzeba by ustalić, ew. w USA). czy wy nie rozumiecie że pociotki stalina plują nam w twarz??!! trzeba wybrać tych, którym można zaufać!!"
Czy ktoś normalny może wypisywać takie bzdury? 
Ja myślę, że ten zaślepieniec ma nie po kolei w głowie, albo robi sobie z normalnych ludzi jaja !
W przeszłości w naszym kraju były różne zakręty, a historia uczy, że możliwa jest i zbiorowa paranoja. 
Ale mam nadzieję, że tym razem nie będziemy czegoś takiego świadkami !
O czym mogą świadczyć chociażby wypowiedzi takie jak krótko wypowiedział się "młody" no i inni nie wspominając o "Konio", bo ten to chyba też jest niezły jajcarz !
Cytować
-2 #55 ...kano 2011-09-06 09:34
Cytuję racjonalny:
ja tutaj nie mam zamiaru dywagować nad wypocinami tego konia, bo ryby, pewni ludzie i jak się również okazuje konie głosu nie powinny mieć, bo od owsa to mówią od rzeczy. ale do konkretów. Prezes Jarosław Kaczyński jest JEDYNĄ osobą która będzie w stanie doprowadzić (jako przyszły premier) śledztwo smoleńskie tak jak należy, czyli jak już będzie prawnie uznane, że to zamach/ludobójstwo, to będzie podstawa prawna aby postawić putina i miedwiedewa przed Trybunałem w Hadze (tak jak Ratko Mladić'a/ chociaż ja tam bym wolał ich sądzi w Polsce, tylko dobry skład sędziowski trzeba by ustalić, ew. w USA). czy wy nie rozumiecie że pociotki stalina plują nam w twarz??!! trzeba wybrać tych, którym można zaufać!!


CZY JEST NA SALI LEKARZ?!
Cytować
+8 #54 do racjonalnegoOlek 2011-09-06 09:07
Cytuję racjonalny:
ja tutaj nie mam zamiaru dywagować nad wypocinami tego konia, bo ryby, pewni ludzie i jak się również okazuje konie głosu nie powinny mieć, bo od owsa to mówią od rzeczy. ale do konkretów. Prezes Jarosław Kaczyński jest JEDYNĄ osobą która będzie w stanie doprowadzić (jako przyszły premier) śledztwo smoleńskie tak jak należy, czyli jak już będzie prawnie uznane, że to zamach/ludobójstwo, to będzie podstawa prawna aby postawić putina i miedwiedewa przed Trybunałem w Hadze (tak jak Ratko Mladić'a/ chociaż ja tam bym wolał ich sądzi w Polsce, tylko dobry skład sędziowski trzeba by ustalić, ew. w USA). czy wy nie rozumiecie że pociotki stalina plują nam w twarz??!! trzeba wybrać tych, którym można zaufać!!

Czy ty jakiegoś zielska zażyłeś czy żółte papiery masz. Takich głupot to nawet małe dziecko by nie pisało.
Cytować
+1 #53 wyboryracjonalny wyborca 2011-09-06 08:46
racjonalny wyborca to na tych dwóch oszołomów nie zagłosuje. to jest śmieszne/grotes kowe. ale ludzie, czy to są politycy cz klauni?? na wszystkich portalach informacyjnych jadą po sobie. no można się śmiać, ale to jest raczej styl folklorystyczno -polityczny typu Palikot. tylko że Palikot to wie co robi, a ci do własnego gniazda nawet nasr.... .
Cytować
+5 #52 I tu jak i wszędzi są ludzie mądrzyKlimatolog 2011-09-06 08:02
[quote name="konio"]Po lał się miód na moje serce,dzięki przeczytaniu przy porannej kawie tych bredni ,nie mam już wątpliwości na kandydaturę wskazaną przez "prawicowca z PIS" mogą zagłosować tylko pensjonariusze "domów wypoczynkowych " w Choroszczy lub Tworkach ,na szczęście to nie ten okręg wyborczy.Przy okazji uśmiałem się do łez,czytając wynurzenia paranoika na temat sądzenia putina i miedwiediewa przed Trybunałem w Hadze cyt. oryginalna pisownia.Dobrze ,że udało mi sięsprowokowaćo szołomówdowynur zeń na ogólnodostępnym forum gdyż dotychczas ich poglądy były prezentowane w małym zamkniętym kręgu wśród "samych swoich". Teraz rozsądni wyborcy PIS -u ,a wierzę ,ze to dominująca większość w naszym powiecie ,być może zrozumieją dlaczego MUSZĄ zagłosować na Pana Wożniaka,wystar czy przeczytać posty osobnika który popiera Panią pedagog ,aby włos się zjeżył

Okazuje się, ż i tu w naszym okręgu wyborczym (choć nie decydującym na szczęście) są ludzi normalni, a nie zaślepieńcy.
Zaczynam być umiarkowanym optymistą!
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież