Śmierć pieszego w Miastkowie. Policja apeluje o ostrożność

Opublikowano: 03 grudzień 2015, 10:22 Kategoria Aktualności
policjakpp garwolin

Wczoraj wieczorem doszło do kolejnego tragicznego w skutkach zdarzenia na drogach powiatu garwolińskiego. W gminie Miastków Kościelny zginął pieszy. Policja apeluje zarówno do kierowców, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność.

 

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj kilka minut przed 17:00 w miejscowości Zwola. - 20-letni mężczyzna z powiatu garwolińskiego, kierując osobowym oplem w terenie zabudowanym, na prostym nieoświetlonym odcinku drogi najechał na prawdopodobnie leżącego na jezdni 62-letniego mężczyznę z powiatu garwolińskiego. Pieszy poniósł śmierć na miejscu - informuje asp. sztab. Marek Kapusta z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

 

Policja apeluje do uczestników ruchu drogowego o ostrożność - dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i noszenie odblasków.

jd

Komentarze  

+1 #2 Nieegon 2015-12-04 20:28
Nie napinaj się jak gacie na d..... Aby mierzyć prędkość trzeba mieć czym . Dzieci w szkole wiedzą że aby zmierzyć długość ołówka linijkę trzeba równo przyłożyć .Policjanci twierdzą inaczej
Cytować
-2 #1 apel do rozumu bezmózgowcówlol 2015-12-04 18:27
Apelować to można do krów żeby więcej mleka dawały. A tu potrzebna jest kontrola i KARY. Bo to co obserwujemy to kpina. Za jazdę 100 na terenie zabudowanym i zabicie na przejściu jednej i potrącenie drugiej 2 lata w zawiasach. To kpina. Dopiero po apelacji 2 lata odwieszono. To było morderstwo z premedytacją.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież