Pierwsze takie ślubowanie w Jedynce

Opublikowano: 09 listopad 2015, 08:19 Kategoria Aktualności
ślubowaniezespół szkół nr 1jedynka

Piąty dzień listopada był wyjątkowy dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej w Zespole Szkół nr 1. Tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której pierwszaki wykazały się nie lada talentem aktorskim. Zabawne wierszyki i śpiew pokazały, że kilkulatkowie na dobre zadomowili się w szkole.

 

Podczas części oficjalnej uczniowie klas I złożyli ślubowanie. Następnie dyrektor Beata Liszko pasowała każdego ucznia na pierwszoklasistę, przyjmując go do społeczności Zespołu Szkół nr 1. Po tak ważnej chwili do ślubowania przystąpili również rodzice.

Po wszystkim p. dyrektor podziękowała wychowawcom kl. I Z. Kęder, D. Cendrowskiej, E. Bogusz, J. Misior za przygotowanie programu ślubowania. Podziękowała także  Radosławowi Miturze za pomoc w oprawie muzycznej, Grzegorzowi Mikulskiemu za projekt dekoracji oraz wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości. Uczniom pierwszych klas dyrektor życzyła samych piątek i szóstek oraz zawiązywania przyjaźni na długie lata.

Na zakończenie uczniowie klas I otrzymali upominki od Rady Rodziców, które wręczyła Monika Siwek – zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców oraz podarunki od Małego Samorządu Uczniowskiego.

mat. pras./opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież