Jubileuszowa edycja Targów Ślubnych w Garwolinie

Opublikowano: 09 listopad 2015, 08:25 Kategoria Aktualności
targi ślubne

Tradycją stało się już, że w niedzielę, dzień po Andrzejkach, w Garwolinie odbywają się Targi Ślubne dedykowane przyszłym młodym parom. W tym roku nie mogło być inaczej i 29 listopada już po raz piąty na hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury 16, przyszli nowożeńcy przy pomocy specjalistów będą mogli zaplanować swój ślub i wesele. Impreza, która rozpocznie się o godzinie 10 rano i potrwa do 18, ułatwi młodym parom bardzo trudne zadanie organizacji dnia, który będzie początkiem ich wspólnego życia.

Pierwsza edycja Targów miała miejsce w 2012 roku i od tamtego czasu impreza stale się zmienia, aby nadążyć za potrzebami młodych par oraz za nowymi trendami. Są jednak stałe elementy, które przez 4 kolejne edycje Targów pozostały niezmienne. Osoby, które odwiedzają Targi Ślubne regularnie, zwracają uwagę na duży wybór firm, interesujące zniżki i nagrody, a przede wszystkim na to, że podczas tych kilku godzin można dowiedzieć się jak najwięcej na temat organizacji i zaplanowania tego wyjątkowego momentu w życiu.

W tym roku podczas imprezy mają odbyć się warsztaty specjalistyczne obejmujące temat mody ślubnej, stylizacji i wizażu wraz z pokazową indywidualną analizą kolorystyczną wykonaną na jednej z uczestniczek lub parze młodej, a także zostaną zaprezentowane najmodniejsze w tym sezonie trendy dekoratorskie i fryzjerskie. Nowością będzie wystąpienie doświadczonego fotografa, który opowie, na co należy zwracać uwagę podczas współpracy z fotografem ślubnym. Oprócz tych atrakcji przyszła młoda para w jednym miejscu znajdzie najważniejsze informacje dotyczące nie tylko zaplanowania ślubu, ale także wspólnego życia. Młode pary będą mogły porozmawiać z developerami na temat najlepszych ofert kupna wspólnego mieszkania na terenie Garwolina i wybrać to, które stanie się ich wymarzonym domem. Oprócz tego na Targach swoje stoiska będą miały banki, oferujące kredyty lub karty kredytowe z wieloma atrakcyjnymi zniżkami, często bardzo przydatnymi na tym etapie życia.

Tradycyjnie już odbędzie się pokaz mody ślubnej, a do wygrania będzie główna nagroda, czyli wyjazd w romantyczne miejsce w Europie połączony z sesją fotograficzną. Zwycięzcy z poprzednich edycji Targów zwiedzili Paryż, Wenecję i dwa razy pod rząd Wiedeń. W tym roku główną nagrodą będzie podróż do Budapesztu, czyli stolicy Węgier, uznawanej przez podróżników za jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Ponadto wystawcy specjalnie na dzień Targów przygotowali wyjątkowe promocje i nagrody w zakresie swoich usług. Dlatego każdy kto odpowiednio wypełni kupon konkursowy, ma duże szansę na wygranie nagród, takich jak zniżki na zakup obrączek, tortu, sukni ślubnej bądź garnituru czy też usługi stylizacji. Bardzo serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, a osoby, które chcą poznać więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronę Targów Ślubnych w Garwolinie: www.targislubnegarwolin.pl oraz na fanpage wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/targislubnegarwolin a także pod tel. 668-821-083.

Zobacz reklamę targów

Artykuł sponsorowany

Komentowanie dla tego artykułu nie jest dostępne.