Emil Zając ponownie najlepszym scrabblistą

Opublikowano: 29 październik 2015, 06:49 Kategoria Aktualności
scrabblezsp 2 garwolin

„Bo każda litera ma znaczenie” – pod takim hasłem odbył się III Powiatowy Turniej Scrabble w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie. Zwycięzcą zmagań został, podobnie jak przed rokiem, reprezentant gospodarzy Emil Zając.

Na starcie wczorajszego turnieju stanęło sześciu uczniów. Na zaproszenie gospodarzy nie odpowiedziała żadna ze szkół powiatu garwolińskiego. Walka o tytuł zwycięzcy rozegrała się zatem między uczniami Dwójki. Uczestnicy zmierzyli się w ośmiu pojedynkach, z których każdy miał swoją dramaturgię.

Najwięcej emocji dostarczył finał. Losy zwycięstwa Emil Zając przesądził w ostatnim ruchu, wyprzedzając ostatecznie Łukasza Wrzesińskiego o cztery punkty. W pojedynku o trzecie miejsce lepszy od Alberta Bieniasa okazał się Mateusz Kędziorek. Piąte miejsce ex aequo zajęli Konrad Sykuła i Rafał Przybysz.

Trzech najlepszych graczy otrzymało nagrody rzeczowe oraz książki. Upominki ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP nr 2 wręczała dyrektor szkoły Ewa Flaga.

Za organizację odpowiedzialni byli Karina Gajewska, Urszula Maligłówka, Małgorzata Wojciechowska i Łukasz Korycki.

mat. pras.

Komentarze  

0 #1 żal.plele 2015-11-08 17:42
P.Korycki , jak mozna coś tak nieudanego z uporem maniaka promować we wszystkich mediach , czy pojęcie samokrytyki jest znane....Dyscyp lina ,konkurencja, poziom ( jedna szkoła )to wszystko co mówi - zrobić i zapomnieć i doradzam nie prosic Starostę o patronat i nie narażać go na śmieszność -pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież