Nowe menu restauracji na 5. urodziny hotelu Sulbin

Opublikowano: 09 lipiec 2015, 08:49 Kategoria Aktualności
sulbin

Piąte urodziny świętuje trzygwiazdkowy hotel Sulbin. Już od 11 lipca w odnowionej restauracji premiera  nowej karty. Tydzień później weekend pełny atrakcji i niespodzianek.

Przyznane dwa lata temu trzy gwiazdki hotelowi na przedmieściach Garwolina zobowiązują. Zobowiązują do dążenia do perfekcji i pozytywnego zaskakiwania gości. W tym roku hotel Sulbin obchodzi piąte urodziny. – Początki były dla nas cennym czasem zbierania doświadczenia. Teraz chcemy naszym gościom zapewnić jak najlepsze warunki do odpoczynku i pracy – podkreśla Hotelu i Restauracji Sulbin Marcin Warowny.

Jak na urodziny przystało muszą być prezenty. A tymi są dania nowej karty, które już od 11 lipca będą serwowane w Sulbinach przy ul. Bitumicznej. Szczegóły zmian omawiane były z Jeanem Bosem. Z legendą światowej kuchnia, gotującego m.in. dla króla Belgii, od lat współpracuje szef kuchni restauracji Sulbin Marek Rybacki.

Jakie dania zachwycą podniebienia gości? W nowej odsłonie zaprezentują się klasyczne potrawy tatar wołowy oraz flaki wołowe. Miłośników ryb z pewnością zaskoczy towarzystwo m.in. arbuza i miodu przy śledziu marynowanym. Restauracja w urodzinowym menu przygotowała również duszone policzki wołowe z pomidorami i skorzonerą oraz flaki z chipsem z boczku wędzonego. Na słodko Sulbin poleca lody truskawkowe z parmezanem i liściem laurowym.

A to nie wszystko. Restauracja przeszła zachwyca nowym, odmienionym wystrojem. Okazją do przyjrzenia się efektom metamorfozy może być weekend 18-19 lipca. Tydzień po odsłonie nowego menu hotel Sulbin zaprasza na swoje urodziny. Na gości czeka wiele niespodzianek, tym m.in. loteria z nagrodami oraz atrakcje dla dzieci.

Tekst sponsorowany

Komentowanie dla tego artykułu nie jest dostępne.