Jak dobrze być Juniorkiem

Opublikowano: 29 czerwiec 2015, 09:58 Kategoria Aktualności
Przedszkole Juniorek

Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście – to motto przyświeca działalności Niepublicznego Przedszkola „Juniorek” w Garwolinie. - Staramy się, aby nasze dzieci były zdrowe, bezpieczne, kochane i szanowane – podkreślają właściciele przedszkola. Może i Twoje dziecko zostanie Juniorkiem?

Niepubliczne Przedszkole „Juniorek” mieści się w centrum Garwolina, przy ulicy Kuśnierskiej. Lokal ma 330 metrów kw. Atutem placówki jest podział wiekowy dzieci na dwie grupy w dwóch odrębnych salach - maluszki i starszaki. Przedszkole jest otwarte od 6:30 do 18:00.

 

- Nasze przedszkole preferuje wychowanie w kulturze, sporcie i zdrowym stylu życia. Organizujemy m.in. quizy o zdrowiu, wycieczki, ekologiczne teatrzyki, dni sportu, spotkania z ciekawymi ludźmi, cykl wyjść do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej. W każdej grupie do opieki nad dziećmi jest pani nauczyciel i dwie pomoce - wszystkie panie z wykształceniem pedagogicznym lub w trakcie studiów pedagogicznych – mówi Magda Maciejowska-Pecio, właściciel przedszkola.

„Juniorek” jest przedszkolem realizującym treści przyrodniczo-ekologiczne, nastawionym na rozbudzanie aktywności dzieci w jego różnych obszarach rozwoju, poprzez ich samodzielne działanie i doświadczanie. Zgodnie z myślą Konfucjusza - „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”

Juniorkiem mogą stać się dzieci w wieku 2,5 lat. Dzieci można zapisać także na czas wakacji oraz na dniówki - 2,3 razy w tygodniu. Do przedszkola przyjmowane są także dzieci z orzeczeniem kształcenia specjalnego.

Niepubliczne Przedszkole Juniorek w Garwolinie spełnia niezbędne wymagania Sanepid, posiada pozytywną opinię Straży Pożarnej. Przedszkole Juniorek jest pod kontrolą Mazowieckiego Kuratorium Oświaty/ Delegatura w Siedlcach i realizuje Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego MEN.

Więcej na www.przedszkolejuniorek.pl

Artykuł sponsorowany

 

Komentowanie dla tego artykułu nie jest dostępne.