reklama

Wypadek w Wildze. Trasa 801 zablokowana

Opublikowano: 25 lipiec 2011, 21:04 Kategoria Aktualności
wypadekWilgastraż
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Po godzinie 20.00 na trasie 801 w Wildze doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Pozostałym podróżującym nic się nie stało. Trasa jest w tej chwili całkowicie zablokowana.

 

Fiat Sienna wjeżdżał na osiedle od strony Wilgi, przecinając drogę 801. Uderzył w niego jadący od Warszawy VW Golf.

reklama


Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo fiat został zepchnięty do rowu po drugiej stronie ulicy - relacjonuje nam jeden ze świadków wypadku.

Golfem podróżowały prawodpodobnie 4 osoby. Nikomu nic się nie stało. Żadnych obrażeń nie odniosła też jedna osoba z fiata. Dwie inne wymagały pomocy lekarskiej. Zostały zabrane karetkami pogotowia do szpitala.

Na miejscu pracuje policja oraz dwie jednostki straży pożarnej - PSP Garwolin i OSP Wilga.

W ciągu najbliższych kilkunastu minut ruch na trasie powinien zostać wznowiony.

Notatka policyjna w tej sprawie

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, iż 20-letnia kobieta kierująca fiatem na skrzyżowaniu dróg prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 31-letniemu kierowcy vw doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierująca fiatem oraz 22-letnia pasażerka i 24-letni pasażer tego pojazdu trafili do szpitala gdzie pozostali pod opieką lekarzy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Wildze.

jd

foto: wp


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama