reklama

?Fakty? TVN o garwolińskich policjantach z piwem w radiowozie

Opublikowano: 21 marzec 2015, 20:54 Kategoria Aktualności
garwolinpolicjapiwofakty
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Cała Polska obejrzała w dzisiejszym wydaniu ?Faktów? TVN garwolińskich policjantów, którzy dość nieporadnie radzili sobie z rozwiązaniem problemu piwa w ich radiowozie.

Pan Andrzej zauważył, że w radiowozie garwolińskich policjantów znajduje się... piwo. Odkryte w centralnym miejscu policyjnej terenówki. Zdziwiony mieszkaniec Garwolina zaczął nagrywać film. A efektami podzielił się z Rafałem Stangreciakiem z redakcji TVN24.

 

reklama


Jak tłumaczył na antenie TVN, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, piwo w radiowozie było pozostałością po poprzedniej interwencji z udziałem rowerzysty. ? Pozostawione były butelki w miejscu publicznym. Nie chcąc zanieczyszczać miejsca publicznego, policjanci zabrali je do radiowozu i chcieli wyrzucić je do kosza na śmieci ? wyjaśniał asp. szt. Leszek Wielgosz.

Ciekawa jest dalsza część filmu pana Andrzeja. Mieszkaniec Garwolina zaniepokojony procentowym napojem wewnątrz radiowozu, chciał upewnić się czy policjanci nie są pod wpływem alkoholu. Zadzwonił na policję i próbował zatrzymać ?podejrzanych?. Bezskutecznie. Policjanci odjechali by chwilę później, na sygnale, podjechać pod supermarket przy Cmentarnej, aby... wyrzucić dwie butelki po piwie. Zapytany o ten fakt rzecznik garwolińskiej policji nie udzielił odpowiedzi. Jak dopowiedział asp. szt. Wielgosz, dzięki materiałowi Faktów sprawa nabrała nowego światła. ?Piwny? incydent jest teraz wyjaśniany w garwolińskiej komendzie.

Po kilkudziesięciu minutach policjanci zostali przebadani na zawartość alkoholu.  Mundurowi byli trzeźwi.

Materiał z dzisiejszych ?Faktów? TVN znajdziesz TU.

Aktualizacja, 22 marca, godz. 19.40. W związku z sygnałami o możliwości naruszenia dóbr osobistych, jeden komentarz został zdjęty z publikacji.

Łukasz Korycki za fakty.tvn.pl


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama