Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 04 lipiec 2011, 12:43 Kategoria Aktualności

To był tydzień z kobietami w rolach głównych – zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawców. Uaktywnili się także amatorzy jazdy na cudzym rowerze.

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego o 27 czerwca do 3 lipca.

Rabuś łąkowy

W ubiegły poniedziałek (27 czerwca) w miejscowości Czyszkówek gm. Garwolin, nieznany sprawca zabrał z zamkniętej torebki pozostawionej na łące telefon komórkowy. Pokrzywdzona oszacowała wartość urządzenia na 500 zł. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

 

Kradzież na dwóch kółkach

28 czerwca w Garwolinie nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność domowników, zabrał z niezabezpieczonego garażu rower Dart Moor. Pokrzywdzona oszacowała straty na 2500 zł. Dzień później (29 czerwca) także nieznany dotąd sprawca ukradł z holu budynku Domu Kultury w Garwolinie niezabezpieczony rower górski. Pokrzywdzona - mieszkanka powiatu garwolińskiego, oszacowała wartość jednośladu na 500 zł. Postępowanie w obu sprawach prowadzi KPP Garwolin.

Tajemnicze płomienie

30 czerwca w Woli Rębkowskiej, z dotychczas nieustalonych przyczyn, w budynku mieszkalnym doszło do spalenia telewizora, kuchenki elektrycznej oraz częściowego opalenia ściany budynku. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Kraksa z nieuwagi

Także w Woli Rębkowskiej, w piątek (1 lipca) kierujący osobowym mercedesem sprinter nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa przejazdu fiatowi seicento. W wyniku zdarzenia kierująca fiatem doznała obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu i urazu głowy. Pozostała w szpitalu na obserwacji.  2 lipca w Miętnem kierujący Toyotą Corolla uderzył w samochód VW Polo, który nagle wyjechał tyłem z posesji wprost na ulicę. Pasażerka tego pojazdu doznała urazu twarzy, a pasażerka toyoty doznała urazu brzucha. Postępowania prowadzi KPP Garwolin.

Szpilki na podwójnym gazie

Wczoraj (3 lipca) 27-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego jazdę mercedesem skończyła uderzeniem w latarnię. W wydychanym powietrzu miała prawie 2,5 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi PP Sobolew. Prawie promil alkoholu miał 37-letni kierowca, którego policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali wczoraj w Borowiu.

KPP Garwolin/oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież