Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 20 czerwiec 2011, 11:16 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicja

Kronika policyjna zdarzeń odnotowanych przez garwolińskich funkcjonariuszy w dniach 13-20 czerwca.


Audi z volkswagenem

Gmina Żelechów. Wczoraj (19 czerwca) na terenie gminy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierowca audi, skręcając w lewo, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 27-letniemu kierowcy volkswagena doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący drugiego auta, po udzieleniu pomocy lekarskiej, został zwolniony do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z posterunku w Żelechowie.

 

Pijany, bez prawka wylądował w rowie

Garwolin. Dzień wcześniej, na ul. Bema, nadmierna prędkość i alkohol były przyczyną wypadku. 20-latek stracił panowanie nad fiatem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Kierowca w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Dodatkowo nie posiadał prawa jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z komendy w Garwolinie.

Wyjechał przed motor

Gmina Pilawa. 16 czerwca w Jaźwinach wydarzył się wypadek z udziałem motocykla. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni kierowca osobowego audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z motocyklem honda. 21-letni motocyklista trafił do szpitala. Obydwaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z posterunku w Pilawie.

Fordem z trzema promilami

Gmina Wilga. 15 czerwca dwa samochody brały udział w wypadku na terenie Niecieczy. Jak wstępnie na miejscu ustalili policjanci, 52-letni kierowca osobowego forda doprowadził do kolizji z innym fordem, którym kierował 55-letni mężczyzna. Policjanci wykonując czynności służbowe na miejscu zdarzenia zbadali również stan trzeźwości uczestników. Wynik 52-latka to prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z posterunku w Wildze.

Rekordziści tygodnia

Powiat garwoliński. 16 czerwca w Garwolinie na ul. Sobieskiego policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę osobowego volkswagena. 44-letni mężczyzna miał prawie 2,4 promila alkoholu w organizmie. Kolejnego nietrzeźwego kierowcę niemieckiego auta mundurowi zatrzymali dwa dni później w Gończycach (gm. Sobolew). 25-latek miał 2,8 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało nie miał prawa jazda.

KPP Garwolin/opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież