Koalicja jest na urlopie

Opublikowano: 17 czerwiec 2011, 18:25 Kategoria Aktualności
woźniakchciałowskiwładzapowiat

Takich słów użył były starosta Grzegorz Woźniak (Prawo i Sprawiedliwość) podczas konferencji prasowej. Drugie w tym roku spotkanie z lokalnymi dziennikarzami przebiegało pod znakiem krytyki koalicji Polskiego Stronnictwa Ludowego i Wspólnoty Powiatowej.

Radny powiatowy koncentrował się na kilku aspektach oceny władzy. Grzegorz Woźniak ostro skomentował plany starosty, zmierzające do ograniczenia zatrudnienia w szkołach. – Celem takiego działania jest zwolnienie nauczycieli, żeby na stołki wsadzić swoich ludzi – przyznał były starosta.

 

Koalicjantom dostało się także za brak rozstrzygnięcia przetargu na uzbrojenie Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. – Pojawiły się pomysły, że już teraz sprzedać tamtejsze działki. Przez 4 lata tego nie robiliśmy. Powstrzymajmy się i niech ktoś kupi ten teren za cenę 2 lub 3 razy większą – apelował radny.

Kontynuując wątek GSAG były starosta stwierdził, że liczył na większą aktywność obecnej władzy w celu pozyskania inwestorów. – Film promujący powiat dotrze do kilkudziesięciu, kilkuset osób. Inne powiaty potrafią ściągać biznes do siebie choćby ogłoszeniami w ogólnopolskich gazetach – spostrzegł Grzegorz Woźniak.

Do minusów w działaniach inwestycyjnych dorzucił także brak decyzji w sprawie rozpoczęcia budowy nowej siedziby starostwa przy ul. Mazowieckiej. – Trzeba się spieszyć, bo za kilka miesięcy wygaśnie pozwolenie na budowę – zaznaczył samorządowiec.

Podsumowaniem krytyki było sformułowanie, które było odpowiedzią na pytanie o ocenę koalicji PSL-WP. - Koalicja jest na urlopie od grudnia ubiegłego roku – użył dosadnego określenia Grzegorz Woźniak, któremu towarzyszył poseł Henryk Kowalczyk i senator Henryk Górski.

Łukasz Korycki

Komentarze  

-1 #3 bałaganobserwator 2011-06-18 11:21
Panie BYŁY starosto, bałagan jaki Pan zostawił po sobie wymaga czasu, żeby go uporządkować. Niech Pan nie wymaga cudów, bo Chciałowski to nie wróżka tylko realista.
Cytować
-1 #2 Senator Górskikonio 2011-06-18 09:20
Od dziś jest moim idolem ,nie wiem dlaczego filmowcy nie dostrzegli w jego wyglądzie predyspozycji komediowych i ogromnego podobieństwa do Shreka.Drodzy animatorzy garwolińskiego teatru Rękawiczka zaangażujcie Pana Senatora ,sukces na każdym festiwalu murowany.Jednoc ześnie oświadczam ,że nie ma w moim pisaniu nawet nuty szyderstwa a tym bardziej podtekstów politycznych ,Pan Górski może być skąd inąd całkiem sympatycznym człowiekiem i parlamentarzyst ą a jedynie wrodzona złośliwość oraz bydlęcy charakter ze skłonnością do wchodzenia w szkodę ,nie pozwala mi przejść obojętnie w mojej "twórczości" obok tak interesującej postaci a raczej jej wyglądu zewnętrznego.Po zdrawiam!!!!kon io ps.informuję ,że innych przedstawicieli parlamentu z naszych pięknych ziem również ochrzczę złośliwymi przezwiskami ,żeby nie było posądzeń o stronniczość ,potrzebuję tylko ciekawych zdjęć tychże, które dostarczą mi natchnienia.
Cytować
0 #1 inwestycjemieszkaniec 2011-06-17 23:10
bYŁY STAROSTA WSZĘDZIE CHALIŁ SIĘ ŻE DO GARWOLINA ZAWITAJA HISZPANIE. I CO OPRÓCZ ZDJĘĆ W BYŁEGO STAROSTY W SPECJALNYCH STROJACH, CO TEŻ WYNIKŁO Z PROMOWANIA SIEBIE I STREFY NA ANTENE TELEWIZJI ( PRZECIEŻ ZA PROMOCJE STAROSTY I STREFY MUSIELISMY ZAPŁACIĆ - GDZIE EFEKTY. ZA OGŁOSZENIE KONKURSU NA PROJEKT MUSIELISMY DODATKOWO ZAPŁACIĆ. w TAKICH MIEJSCOWOŚCIACH JAK GARWOLIN WYSTARCZYŁO OGŁOSIC TYLO PRZETARG I EFEKTY BYŁYBY TAKIE SAME - KTO ZAPŁACIŁ NIE STAROSTA WOŹNIAK TYLKO MY. A SKAD DŁUGI POWIATU, NA PEWNO TO WINA RZADZACEJ OBECNIE KOALICJI. gRUNT ŻE BYŁY STAROSTA MA MAŁO SAMOKKRYTYKI. ALE CZY MOZNA SIĘ PONIM BYŁO SPODZEWAĆ CZEGOS INNEGO
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież