Wyrwał 30 zł, wylądował w areszcie

Opublikowano: 13 czerwiec 2011, 12:00 Kategoria Aktualności
kradzieżsobolewpolicja

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej na terenie stacji paliw w Sobolewie. 35-latkowi za kradzież 30 złotych grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

Do zdarzenia doszło 11 czerwca, ok. godz. 22. - Do mężczyzny stojącego przy okienku kasowym podszedł młody człowiek, który wyrwał mu z ręki pieniądze w kwocie 30 zł. Gdy ten upomniał się o ich zwrot został przez niego uderzony w twarz. Sprawca uciekł z miejsca a poszkodowany poinformował o całym zajściu policjantów – informuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Podejrzany został zatrzymany i osadzony w garwolińskiej komendzie policji.

- W trakcie wykonywania czynności procesowych mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu i poddał dobrowolnie karze w granicach przewidzianych przez przepisy kodeksu karnego. Sprawa niebawem trafi na sądową wokandę – uzupełnia rzecznik.

foto: KPP Garwolin

łk

 

Komentarze  

0 #3 Do Karol .Ogier spypłałkonio 2011-06-15 13:37
jeśli już ,potomku profesora i tancerki na rurze co razem daje-półintelig enta .Pozdrawiam!!!! konio
Cytować
0 #2 takKarol 2011-06-15 11:28
żuleria spypłała konia i jego rodzeństwo
Cytować
0 #1 Żuleria w natarciukonio 2011-06-13 16:18
I teraz będzie za nasze pieniądze w więzieniu doskonalił "dziad" umiejętności ,roboty w formie kary penitencjarnej od zaraz !!!!Pozdrawiam! !!!konio
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież