Klikamy i wygrywamy plac zabaw

Opublikowano: 10 czerwiec 2011, 16:10 Kategoria Aktualności
plac zabawaGarwolinPilawaBorowie

Garwolin, Pilawa, Borowie stanęły do walki w konkursie o nowy plac zabaw. Firma Nivea, z okazji swoich 100 lat, wybuduje w całej Polsce 100 takich miejsc. Gdzie? To zależy od głosowania internautów.

Miasto Garwolin wskazało dwa miejsca - przy ul. Generała Władysława Andersa i na terenach sportowo-rekreacyjnych na garwolińskim Zarzeczu. Gmina Garwolin zgłosiła do konkursu aż 3 lokalizacje pod budowę placów zabaw. W Górkach przy ul. Ks. Pasionka 12 – jest to działka gminna w pobliżu torów kolejowych, w Nowym Puznowie 46 - przy filii gminnej biblioteki publicznej oraz w Woli Władysławowskiej 27, przy szkole podstawowej. Decyzję o wzięciu udziału w konkursie podjęła także Pilawa, zgłaszając teren przy Przedszkolu w Pilawie, (ul. Wojska Polskiego 4) oraz Borowie, które zgłosiło miejsce przy Publicznej Szkole Podstawowej w Iwowem.

Władze zgłosiły miejsca, a wynik zależy tylko i wyłącznie od aktywności mieszkańców. Im więcej osób zagłosuje, tym większa szansa na zwycięstwo. A chętnych w całej Polsce nie brakuje. Dla zwycięskich 100 lokalizacji firma Nivea ufunduje place zabaw. Sfinansuje zakup i montaż urządzeń, a gotowe obiekty staną się własnością gmin.

Każdy z nich będzie miał powierzchnię około 250 m2 i będzie się składać m.in. z dwóch wieloelementowych zestawów zabawowych, jednego elementu sprawnościowego, dwóch huśtawek, dwóch bujaków sprężynowych, karuzeli, piaskownicy i ławki, na której będą mogli odpocząć rodzice.

Głosowanie ruszyło 6 czerwca. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.nivea.pl każdy może oddawać głos codziennie na jedną wybraną przez siebie lokalizację. I tak aż do 31 października.

JuDy

Komentarze  

+1 #3 łaskarzewlol 2011-06-11 14:30
sorry ale ten portal się szanuje i o Serbach nie pisze :D garwolak
Cytować
0 #2 Łaskarzew też klikaati 2011-06-10 23:48
Czyżby pani redaktor napisała artykuł sponsorowany? Uprzejmie donoszę że Łaskarzew również przystąpił do akcji. Nivea wykonała doskonały chwyt marketingowy. Jak zwał, tak zwał - skoro ktoś ma otrzymać plac zabaw, to klikamy! Szkoda tylko, że serwery im padają od przeciążenia.
Cytować
0 #1 problemmika 2011-06-10 22:16
wchodzaąc na stronę www.nivea.pl wyskakuje komunikat: "Bardzo przepraszamy za występujące problemy techniczne, które chwilowo uniemożliwiają. .. itd" jak zawsze są problemy przy takich konkursach.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież