Wielkie święto kobiet - gala już w piątek

Opublikowano: 03 marzec 2014, 22:10 Kategoria Aktualności

Poznamy laureatkę plebiscytu "Kobieta Sukcesu 2013", zwyciężczynię konkursu na "Biznesplan Przedsiębiorczej Kobiety", usłyszymy największe, oscarowe przeboje i zobaczymy pokaz mody najnowszej kolekcji marki Vittoria Giovani. A do tego wśród publiczności rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. To wszystko już w najbliższy piątek podczas II Gali "Przedsiębiorcze Kobiety".

To już druga edycja projektu, który ma wspierać aktywność zawodową i społeczną kobiet. W ubiegłym roku, najlepszy biznesplan napisała Ewa Rosłaniec, a "Kobietą Sukcesu" została Anna Żochowska, która znalazła się także w Złotej 10 Kobiet Sukcesu Mazowsza. W tym roku o ten tytuł walczy pięć niesamowitych kobiet –Albina Łubian, Halina Poszytek, Izabela Rękawek, Małgorzata Świątkiewicz-Sobiecka i Angelika Wojtasiewicz.

O tym, kto zasłużył na ten tytuł przekonamy się w piątek. Głosowanie trwa do 5 marca do godz. 23.59 (Szczegóły znaleźć można TUTAJ). Podczas piątkowej gali dowiemy się także, która z czterech kobiet uczestniczących w projekcie wygrała konkurs na biznesplan. Kluczem do zwycięstwa jest nie tylko dobry pomysł na biznes, ale także intensywna praca. Wszystkie uczestniczki projektu brały udział w szkoleniach i spotkaniach ze specjalistami. Później bogatsze o zdobytą wiedzę stworzyły swój własny, profesjonalny biznesplan.

 

Gala "Przedsiębiorcze Kobiety" nie bez powodu organizowana jest na początku marca. W przeddzień Dnia Kobiet rozpocznie się wielkie świętowanie. Galę uświetni pokaz mody najnowszej kolekcji marki Vittoria Giovani firmy Emma oraz oscarowy koncert pt. "Piosenki ze statuetką" w wykonaniu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Odbędzie się także losowanie nagród dla publiczności.

Gala "Przedsiębiorcze Kobiety", 7 marca godz. 18.00, sala widowiskowa Domu Kultury.

Patronami honorowymi są: Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Miasta Garwolina oraz Przewodniczący Rady Miasta Garwolina

Sponsorzy: Bank BGŻ, Hotel&Restauracja Sulbin, Kruger&Matz, Ochnik, Impala Fitness Club, Centrum Kobiet FitLine, Fiszbinka, Centrum Pięknego Ciała Beauty, EMMA Vittoria Giovani, Studio Fryzur Nicola

Zobacz plakat wydarzenia

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież