reklama

Ani złotówki na remont nadwiślanki

Opublikowano: 10 styczeń 2014, 07:02 Kategoria Aktualności
wilgamaciejowicenadwiślanka801
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W tegorocznym budżecie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich nie ma zapisanych żadnych pieniędzy na remont trasy nr 801. ? Jesteśmy gotowi na przebudowę trasy, ale nie mamy na to środków ? mówi Monika Burdon, rzecznik prasowy MZDW.
?Trakt słoneczny? łączący Puławy z Warszawą w 80 kilometrach przebiega przez województwo mazowieckie. W ubiegłym roku na pięciu kilometrach w Domaszewie (gm. Maciejowice) i Tarnowie (gm. Wilga) przeprowadzono remont drogi. Gdy wydawało się, że MZDW pójdzie za ciosem i ugnie się pod silnym lobby samorządowców, przyszło rozczarowanie.

- W budżecie na 2014 rok nie mamy zapisanych pieniędzy ani na remont, ani na przebudowę, która znalazłaby się w inwestycjach ? informuje Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. ? Jesteśmy gotowi na przebudowę trasy, ale nie mamy na to środków. W miarę możliwości staramy się po kilka kilometrów poprawiać stan tej drogi ? dodaje.

W punktu widzenia powiatu garwolińskiego, najgorszym do jazdy odcinkiem jest fragment trasy od Celejowa do granicy z powiatem otwockim.

reklama


Łukasz Korycki


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama