Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 23 maj 2011, 11:32 Kategoria Aktualności
policjakronika

Kronika policyjna zdarzeń odnotowanych przez garwolińskich funkcjonariuszy w dniach 16-23 maja.

 

21-latek z suszem i fifkami...

Gmina Garwolin. 19 maja policjanci, w trakcie kontroli osobistej, ujawnili u 21-letniego mieszkańca naszego powiatu dwie torebki z suszem roślinnym oraz dwie fifki z suszem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w komendzie do wyjaśnienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z komendy w Garwolinie.

...podobnie jak 19-latek

Garwolin. Tego samego dnia kolejny mężczyzna został zatrzymany w Garwolinie na ul. Nadwodnej. Tym razem policjanci ujawnili u 19-latka szklaną fifkę z suszem roślinnym. Mężczyzna również został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie w tej sprawie również prowadzić będą policjanci z komendy w Garwolinie.

Nietrzeźwy na skuterze

Garwolin. 20 maja na ul. Kościuszki zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę. 37-letni mężczyzna miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z komendy w Garwolinie.

Prawie 4 promile

Garwolinie. Dwa dni później, również na ul. Kościuszki, funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 52-letniego rowerzysty. Wynik mężczyzny to ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z komendy w Garwolinie.

KPP Garwolin/opr. łk

 

Komentarze  

+1 #2 Gratuluję odwagikonio 2011-05-24 21:49
naszej policji ,podejście do 52 latka mającego 3,7 promila ,czego wiadomo ,jest prawdziwym aktem bohaterstwa ,przecież mogł strzelić z byka i zdemolować radiowóz ,o "zielarzach" nie wspomnę .Pozdraiwam!!!! konio
Cytować
+1 #1 zbrodnia i karagural 2011-05-24 14:13
No to wiedzę, że prawdziwe Crime Story w tym Garwolinie. Dwóch pijanych rowerzystów, dwóch małolatów z ziołem. Normalnie miasto zbrodni. Dobrze, że nad wszystkim czuwa gospodarz domu. Nie da on krzywdy zrobić nikomu... (Szkoda tych dziaciaków - trawka jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiła, a do więzienia powinni iśc tylko bandyci)
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież