Z główki w policjanta

Opublikowano: 23 maj 2011, 10:35 Kategoria Aktualności
policjaznieważenietrąbkipilawa

Jechał bez prawka, znieważył i uderzył policjanta, a na dodatek uszkodził radiowóz. Tak krnąbrnego mężczyznę zatrzymano wczoraj w Trąbkach (gm. Pilawa).

Podczas rutynowej kontroli policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy mundurowi zatrzymali osobowego nissana. - Mężczyzna będący pasażerem pojazdu bez zezwolenia wysiadł z pojazdu, po czym znieważał ich słowami wulgarnymi. Próby przywołania go do zachowania zgodnego z prawem nie przyniosły rezultatu, ponadto uderzył głową jednego z policjantów oraz uszkodził radiowóz policyjny – relacjonuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Krnąbrny mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komendy w Garwolinie. Tam został osadzony do wyjaśnienia. Czynności w tej sprawie będą realizować policjanci z komendy w Garwolinie.

KPP Garwolin/opr. łk

 

Komentarze  

0 #2 Przebierancy wsród nasjasio 2011-05-23 21:28
Bo to nie byli policjanci tylko przebierancy,. a tak wogóle to pewnie klinom sie nalezało dostac z Byka
Cytować
-2 #1 Z relacjikonio 2011-05-23 18:18
Pana aspiranta wynika ,że policjanci musieli być inwalidami pierwszej grupy ,zastanawiam się jak jeden pijany chłystek może walnąć policjanta z byka i potłuc radiowóz a może przydały by się kursy samoobrony a jak nie asysta ochroniarzy.Poz drawiam!!!!koni o
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież