reklama

Gm. Pilawa: Bus zderzył sie z osobówką

Opublikowano: 27 lipiec 2013, 13:57 Kategoria Aktualności
pilawawypadek17policjastraż pożarna
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Droga krajowa nr 17 jest całkowicie zablokowana między Puznówką a Gocławiem (gm. Pilawa). Na 34. kilometrze zderzyły się bus i osobówka.

Informacja o zdarzeniu dotarła do dyżurnego garwolińskiej policji o godz. 13.25. ? Policjanci są na miejscu ? mówi st. asp. Marek Osiński z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Więcej o wypadku wie bryg. Janusz Majek. ? W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Są dwie ranne osoby, w tym jedna jest uwięziona w pojeździe ? informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Według naszych informacji bus i osobówka jechały w stronę Garwolina. Oba samochody znalazły się w rowie. Na miejscu, oprócz policji i strażaków, są dwie załogi karetki pogotowia.

reklama


Krajowa ?17? w 34. kilometrze jest całkowicie zablokowana. Najbliższy objazd prowadzi przez Puznówkę i Pilawę do drogi wojewódzkiej nr 801.

Aktualizacja. Godz. 14.15. ? Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, mężczyzna kierujący oplem astra, jadący od strony Lublina, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z oplem movano. Do szpitala trafił kierowca opla. Kierujący busem nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy ? uzupełnia st. asp. Osiński.

Kierowca opla do szpitala został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

jd/łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama