Pilawa: 11 sierpnia wędkuj w parku

Opublikowano: 25 lipiec 2013, 09:49 Kategoria Aktualności
pilawazawody wędkarskiewędkarstwolgd

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Forum Powiatu Garwolińskiego zaprasza mieszkańców gmin i miast objętych zasięgiem działania Stowarzyszenia do uczestnictwa w zawodach wędkarskich o puchar prezesa LGD.

Celem zawodów jest integracja lokalnego społeczeństwa, popularyzacja wędkarstwa i sportu wędkarskiego wśród dzieci i młodzieży, propagowanie zdrowego tryb życia, upowszechniania kultury fizycznej, sportu i turystyki, promowanie środowiska naturalnego oraz obszarów wiejskich.

Zawody odbędą się dnia 11 sierpnia 2013 r. a łowiskiem będzie staw przy Pilawskim Parku. Zgłoszenie uczestnictwa w zawodach wędkarskich uczestnicy dokonują wypełniając formularz „Karty Zgłoszenia”, dostępnej na stronie internetowej: http://www.pzw.org.pl/pilawa/ lub TU.

Kartę należy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście u kapitana sportowego Michała Ciesielskiego do 9 sierpnia.

W przypadku małej ilości zgłoszeń, kartę zgłoszenia można złożyć w dniu zawodów. Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Regulamin zawodów
Plakat promujący imprezę

opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież