Zaprojektuj nazwę i logo basenu

Opublikowano: 09 październik 2012, 16:16 Kategoria Aktualności
basenlogo nazwakonkurs

Na razie to aquapark w Garwolinie, którego budowa jeszcze trwa. Za kilka miesięcy basen zyska nazwę i logo. Jakie? Może będzie to twoja propozycja. Centrum Sportu i Kultury ogłosiło konkurs na nazwę i projekt graficzny krytej pływalni.

Wybrane logo będzie przeznaczone do celów identyfikacyjnych, reprezentacyjnych i korespondencyjnych. Grafika powinna jednoznacznie kojarzyć się z garwolińskim basenem. Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, firm zajmujących się projektowaniem oraz uczniów szkół z terenu powiatu.

 

Projekt powinien do 15 listopada wpłynąć do CSiK (ul. Nadwodna 1, 08-400 Garwolin z dopiskiem „Konkurs na logo i nazwę Krytej Pływalni”) jako plik wektorowy zapisany na płycie CD opatrzonej imieniem i nazwiskiem, adresem lub nazwą szkoły oraz numerem telefonu kontaktowego i adresu mail. Nie ma ograniczenia co do liczby projektów nadesłanych przez jedną osobę/firmę (wymagane są oddzielne zgłoszenia).

 

Komisja konkursowa przy wyborze prac będzie brała pod uwagę m.in. czytelność komunikatu, funkcjonalność czy oryginalność. Zwycięzca konkursu w nagrodę zgarnie roczny karnet wstępu na basen w Garwolinie.

Ogłoszenie wyników nastąpi przed końcem listopada.

Pełna treść regulaminu.

opr. Redakcja

fot. CSiK

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież