Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 06 sierpień 2012, 12:22 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego od 30 lipca do 5 sierpnia

Mama i córka w szpitalu

 

Wczoraj o godzinie 18.50 w miejscowości Potaszniki (gm. Górzno) kierujący mercedesem w trakcie manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi w wyniku czego doszło do zderzenia aut. Na wskutek zaistniałego zdarzenia pasażerka mercedesa oraz jej 3-letnia córka zostały przewiezione do szpitala w Garwolinie, a następnie małoletnia trafiła do szpitala w Warszawie na ul. Niekłańskiej. Pasażerka w wyniku zdarzenia doznała stłuczenia biodra. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

 

Zmarł od porażenia prądem

30 lipca mieszkaniec gm. Miastków K. podczas naprawy piły do drewna został porażony prądem. Pomimo reanimacji prowadzonej przez zespół lekarski zmarł. Zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Postępowanie prowadzi PP Miastków Kościelny.

Stracił rękę

Wczoraj wczesnym popołudniem w Puznowie Nowym (gm. Garwolin) 61-letni mężczyzna podczas prac polowych, w trakcie naprawy podajnika w kombajnie zbożowym, stracił prawą dłoń oraz przedramię. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Garwolinie. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Potrącenie w Żelechowie

31 lipca w Żelechowie na ul. Chłopickiego kierujący nissanem na prostym odcinku drogi potrącił 10-letniego chłopca, który nagle wbiegł zza wozu konnego na jezdnię. Kierujący był trzeźwy. Pokrzywdzony chłopiec został przewieziony do szpitala w Warszawie na ul. Niekłańskiej. Postępowanie prowadzi PP Żelechów.

Na podwójnym gazie

3 sierpnia w Wildze na ul. Stawowej policjanci zatrzymali kierującego toyot w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu otwockiego miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 30 lipca w Garwolinie na ul. Lubelskiej mieszkaniec Garwolina kierował mazdą, będąc także w stanie nietrzeźwości – prawie 1,5 promila alkoholu.

Zatrzymany z woreczkiem

1 sierpnia o godz. 23.58 w Łaskarzewie na ul. Kolejowej mieszkaniec Garwolina, lat 28, posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością substancji proszkowej koloru białego. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież