Zobacz, jak powstaje basen

Opublikowano: 29 czerwiec 2012, 08:06 Kategoria Aktualności
basenCSIiK

Niecka basenowa, trybuny i całe zaplecze obiektu. Na pięć miesięcy przed planowanym zakończeniem inwestycji każdy będzie mógł zobaczyć basen od środka. Już w najbliższą niedzielę dzień otwarty.

- To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, na jakim etapie są prace, rozwiać wątpliwości oraz sprawdzić jakie funkcje będzie spełniał basen i jakie atrakcje będą czekały na odwiedzających – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, który w niedzielę będzie wszystkich ciekawych oprowadzał po obiekcie.

Drugim przewodnikiem wycieczek będzie Witold Trzmielewski. Zwiedzanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 12.00. Co pół godziny, aż do 17.00, na obiekt będzie wchodziła kolejna, maksymalnie 20-osobowa grupa.

- Obiekt jest w budowie i ze względów bezpieczeństwa nie możemy tak po prostu go otworzyć. Trasa zwiedzania będzie odgrodzona taśmami, ale wszystkie najważniejsze miejsca na pewno będzie można zobaczyć – przekonuje dyrektor CSiK. Zwiedzający przejdą typową „trasą klienta” – od drzwi wejściowych przy ulicy Olimpijskiej przez miejsce gdzie będą szatnie i kasy, siłownia, basen z trybunami oraz tarasy, które niestety będzie można zobaczyć tylko przez szybę.

We wnętrzu obiektu są już położone tynki. Rozpoczęto także wykładanie niecki basenowej. Na razie jest to stan surowy, więc trzeba będzie mocno uruchomić wyobraźnię, ale oprowadzający będą mieli także plany, na których będzie można zobaczyć między innymi kolorystykę wnętrz budynku. Zapowiadają także, że postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

jd

Komentarze  

+6 #2 maestroxxx 2012-06-29 12:31
przyjdź na piechotę i nie marudź
Cytować
-3 #1 Czy .....maestro 2012-06-29 11:41
.... w tym dniu Straż Miejska będzie prowadzić polowanie na źle parkujących?? Kolejny dzień na poprawę budżetu i zdobycia kilku "dudków" na tak poważną inwestycję :):)
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież