Smolarek prezesem ARR?

Opublikowano: 28 czerwiec 2012, 13:56 Kategoria Aktualności
smolarek

Ryszard Smolarek znalazł się gronie dwóch kandydatów na stanowisko prezesa Agencji Rynku Rolnego. O intratne stanowisko będzie ubiegał się z obecnym zastępcą prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Konkurs na prezesa ARR został ogłoszony na początku maja. W wyniku weryfikacji dokumentów do dalszego etapu zakwalifikowano Ryszarda Smolarka i Bogusława Nadolnika. Do niedawna przewodniczący Rady Nadzorczej PKS w Garwolinie za rywala będzie miał obecnego zastępcę prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Teraz kandydatów czeka sprawdzian kompetencji kierowniczych oraz ewentualna rozmowa kwalifikacyjna połączona z testem wiedzy wymaganej na tym stanowisku.

łk

Komentarze  

-3 #13 lżenie?piesiok 2012-07-02 09:12
jednak nie chodzi o lżenie tylko o fakty i niewatpliwie Smolarek na tle Chciałowskiego, Piesia i innych tubylczych PSLowców to ekstraklasa niemniej porównywanie tajnego współpracownika do ludzi którzy się taka współpraca nie schańbili to pomyłka, co do pani Przadkowej to podstawa to lans, łatwo jest rozdawać nie swoje, z obwodnica to też nie dokońca prawda, że to tylko jej zasługa
Cytować
+5 #12 Pan Smolarekkonio 2012-06-30 21:18
jeśli chodzi o kompetencje żeby być prezesem ARR jest poza wszelką konkurencją,tak a prawda, choć wielu to boli .Dodatkowo potrafi dobrze szprechać a język naszych BOGATSZYCH sąsiadów to duży atut gdyż puki co Niemcy są głównym kasjerem UE, czy to się komu podoba czy nie w bezpośrednich kontaktach to atut nieoceniony.O sprawie lustracyjnej już kiedyś pisałem,do dziś nie zgłosił się nikt "skrzywdzony" przez Pana Smolarka ,ta cała jego "działalność szpiegowska" to nieistotne pierdoły które dziś nikogo już nie obchodzą,choć zgoda mógł się przyznać było by "estetyczniej". Co się zaś tyczy PKS-u ,to dziwię się Panu Ryszardowi ,że w ogóle podjął się tego tematu i bez diety z Rady Nadzorczej jest człowiekiem majętnym więc chyba przeważyła tu chęć działania w sferze publicznej lub naciski własnego środowiska aby się tego z góry skazanego na porażkę "dzieła" podjąć .Reasumując człowiek wykształcony ,inteligentny i kompetentny na to stanowisko ,choć ze skazą ,lecz kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ! Szczególnie słowa te adresuję do tu piszących na jego temat chodzących w aureoli świetości posiadaczy trzecich żon ,tabuna nieślubnych dzieci ,oraz rozprutych kieszeni od zbyt ciężkich "wziątek" za wyświadczone przysługi.Dzięk uje za uwagę jak zawsze najzłośliwsze bydle ,pasące się na wyschniętych i ubogich pastwiskach ziemi garwolińskiej.. .uff ,przydał by się deszcz bo powietrze trochę przyciężkie a i na uprawy był by jak znalazł.Pozdraw iam!!!!konio
Cytować
+5 #11 Czy wyrożnia się Pan Górskikonio 2012-06-30 14:04
Jak to czym ?zgodnie z prawem Archimedesa jego ciało zanurzone w wodzie wypiera taką ilość wody ,ile wynosi jego powierzchnia. Sądząc po dobrym wyglądzie ,więcej od przeciętnego mieszkańca Garwolina ,to tylko wyróżnia "krówkę" ,poza tym konia z rzędem tamu kto powie o choć JEDNEJ rzeczy jaką zrobił dla mieszkańców Garwolina. Widocznie CIEMNOCIE to nie przeszkadza i dalej na niego głosuje. Pozdrawiam!!!!k onio
Cytować
+4 #10 LustracjaXXX 2012-06-30 13:55
Cytuję chłop:
To sie nazywa pływanie po stanowiskach,jak taki człowiek moze byc prezesem PKS doprowadził do upadku .
Teraz znów pcha sie ten ,,kłamnca lustracyjny,, na stołek, bez czci i honoru działacze PSL.


Lustracja Smolarka zakończyła się. Odpokutował i koniec. A skąd wiecie jak z nim postępowali ubecy. Był wtedy młody, miał chwilę słabości, może go szantażowali, może bał się że jak nie podpisze lojalki to będzie to gorsze niż jakby podpisał. Michał Boni też podpisał lojalkę w SB bo grozili mu, że jego dziecko będzie się wychowywać bez ojca, że umieszczą go w domu dziecka. Czy ktoś chciały tego dla swojego dziecka? Myślę, że każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie. A my nie znamy szczegółów tego przypadku więc nikt nie może się do niego racjonalnie odnieść.
Cytować
+6 #9 Wybory parlamentarneObserwator 2012-06-29 22:38
Cytuję pies:
a niech idzie do ARR a nawet na madagaskar i niech zabierze jeszcze Chciałowskiego, Piesia i resztę zgrai, może zobaczymy go w jakiejs reklamie w najlepszym czasie antenowym, może dobry z niego chłop ale raczej dla swoich, wybory pokazały, że wiekszość ludzi pamięta wyrok lustracyjny.


Niewybranie Smolarka do senatu pokazało, że ludzie mają wolny wybór i to ich sprawa, jednak ja klasyfikuję ten werdykt w kategorii głupoty. Bo czym wyróżnia się wybrany do senatu z naszego okręgu Pan Górski? Co on takiego wielkiego zrobił dla regionu, a zwłaszcza dla powiatu garwolińskiego. Potrafi tylko jeździć na różne przecięcia wstęg, uroczystości, zabierać głos jak mu na każdym człowieku zależy i na tym koniec. Otóż gdyby Pan Smolarek został senatorem to na pewno dla naszego powiatu dużo dobrego by zrobił w sprawach bieżących bo miałby dostęp do koalicji rządzącej a mając tam wpływy można dużo osiągnąć dla regionu. Przykładem jest Pani poseł Prządka, która gdy rządziło SLD dużo zrobiła dla Garwolina i okolic m.in. obwodnica Garwolina. A po odejściu SLD od władzy jej siła przebicia zmalała bo inni rządzili (z całym szacunkiem dla jej osoby).
Cytować
+4 #8 Swoje chłopyCzłowiek z PSL 2012-06-29 22:22
Cytuję pies:
a niech idzie do ARR a nawet na madagaskar i niech zabierze jeszcze Chciałowskiego, Piesia i resztę zgrai, może zobaczymy go w jakiejs reklamie w najlepszym czasie antenowym, może dobry z niego chłop ale raczej dla swoich, wybory pokazały, że wiekszość ludzi pamięta wyrok lustracyjny.

To też zapisz się do PSL i będziesz w gronie swoich chłopów. A nie tylko dookoła PiS, PiS i BIS. Oni tylko potrafią ludziom nadskakiwać dla zdobycia poparcia aby ludzie mieli dobrze tylko przez chwilę. A w dalszej perspektywie taki sam zastój.
Trochę trzeźwego spojrzenia w przyszłość szanowni członkowie PIS!!!
Cytować
-3 #7 oj nie tak panowie nie tak !!!InZynier 2012-06-29 16:35
stołek prezesa ARR miał być dla WALDEMARA LARKIEWICZA pseu,, LARY''to jemu kwasniewski kumpel ze szkolnej ławy miał wystukać u sawickiego
Cytować
-2 #6 na madagaskarpies 2012-06-29 10:00
a niech idzie do ARR a nawet na madagaskar i niech zabierze jeszcze Chciałowskiego, Piesia i resztę zgrai, może zobaczymy go w jakiejs reklamie w najlepszym czasie antenowym, może dobry z niego chłop ale raczej dla swoich, wybory pokazały, że wiekszość ludzi pamięta wyrok lustracyjny.
Cytować
+3 #5 ARRObrońca Ryśka 2012-06-29 08:25
Apeluję o pewien umiar w ocenach. Przestańcie lżyć z tego człowieka jakby to on wszystkiemu był winny. Znam osobiście Pana Ryśka i wiem, że to gospodarny fachowiec i w ogóle równy gość. Myślę, że bedąc posłem z naszego okręgu zrobił wiele dobrego dla naszego regionu, a że schyłek jego posłowania przypadł ponad 11 lat temu to nikt o tym nie pamięta. Sprawdził się jako prezes Łmeatu bo firma za jego czasów nieźle przędła i tak jest do dzisiaj, a że potrzebowali jakiejś wymiany pokoleniowej w zarządzie to już inna sprawa. Jedyne co mnie wtedy zirytowało to jego płomienne wypowiedzi w obronie Stokłosy, który nie jest jednak postacią nieskazitelną. A co do PKS to problemem tego przedsiębiorstw a jest trudność odnalezienia się w realiach dzisiejszego rynku przewozów i stąd biorą się straty. Tutaj kłania się brak dofinansowania z gmin do przewozów oraz sytuacja społeczna, że większość społeczeństwa ma samochody i korzysta z nich. Pomysły na działalność towarzyszącą aby PKS dalej funkcjonował są ale czy uda się je pomyślnie zrealizować. Odpowiedź za pewien czas. A o los ARR za jego ewentualnych rządów proszę się nie martwić. On zadba o to aby wszystko funkcjonowało tam jak w szwajcarskim zegarku. No może nie jak w szwajcarskim ale jak niemieckim.
Cytować
0 #4 Dał swojemu utrzymanie!Monika 2012-06-28 17:44
Odszedł z PKS w Garwolinie, ale nakazał Chciałowskiemu zatrudnić w radzie nadzorczej swojego kolegę, któremu dieta członka rady nadzorczej PKS się przyda, starosta narzędziem w rękach Smolarka wel "Monika",
Cytować
0 #3 Teraz czas na ARRRolnik 2012-06-28 17:40
Doprowadził na krawędź PKS, to teraz w nagrodę będzie szefował agencji w stolicy, którą też szybko doprowadzi do upadku. Przegrał sromotnie wybory do Senatu, wykopali go z Łukowa, to teraz nagroda od kolesi z PSL, " człowiek jest najważniejszy" wyborczy slogan PSL- ale musi być swój. Podobnie starosta- wiceprezes powiatowego PSL- pcha na stołki swoich!
Cytować
-4 #2 Marylka nie wracajJorguś 2012-06-28 16:56
Ciekawe czy ''Maryla'' zostanie prezesem
Cytować
+1 #1 Stołek dla PSL.chłop 2012-06-28 14:39
To sie nazywa pływanie po stanowiskach,ja k taki człowiek moze byc prezesem PKS doprowadził do upadku .
Teraz znów pcha sie ten ,,kłamnca lustracyjny,, na stołek, bez czci i honoru działacze PSL.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież