reklama

27-letni diler w rękach policji

Opublikowano: 26 maj 2023, 12:57 Kategoria Aktualności
policjanarkotyki
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Kryminalni z zespołu dw. z przestępczością narkotykową garwolińskiej komendy zatrzymali 27-latka, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w Warszawie. Na wniosek policjantów i prokuratury sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi do 12 lat więzienia.

To kolejne już zatrzymanie do sprawy narkotykowej, prowadzonej w tym roku przez policjantów z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy. Dzięki żmudnej i wytężonej pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej funkcjonariusze z Garwolina w nocy z wtorku na środę (23/24.05) zatrzymali 27-latka, uwikłanego w przestępstwa narkotykowe. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna uczestniczył w obrocie znacznych ilości środków odurzających. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli dodatkowo narkotyki w postaci haszyszu oraz marihuany.

Na wniosek policjantów i Prokuratury Rejonowej w Garwolinie, sąd zastosował dzisiaj wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za przestępstwo polegające na wprowadzaniu do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama